Domofony i Wideodomofony

Urządzenia do kontroli dostępu to skuteczny sposób, aby podnieść poziom bezpieczeństwa w budynku i na terenie posesji. Najprostszym rozwiązaniem są domofony przeznaczone do montażu w domach prywatnych, zakładach pracy czy obiektach publicznych. W przeciwieństwie do bardziej zaawansowanych systemów ochrony, domofony nie wymagają skomplikowanego montażu ani przeprowadzania kosztownego remontu. Takie urządzenia znajdziesz w naszej ofercie, gdzie możemy Ci zaproponować nowoczesne domofony cyfrowe o różnej specyfikacji i z dodatkowymi funkcjami.

Domofony do bloku i domu

Urządzenia do kontroli dostępu służą do zdalnej weryfikacji osób wpuszczanych na teren budynku. Powszechnie montuje się domofony do bloku, jednak coraz częściej można je też spotkać w domach jednorodzinnych. Uniemożliwiają one wejście na teren posesji osobom postronnym bez uprzedniego sprawdzenia ich tożsamości za pośrednictwem interkomu. W sprzedaży oprócz podstawowych modeli mamy też nowoczesne domofony z kamerą, dzięki którym nie tylko możesz komunikować się z rozmówcą, ale także zobaczyć go na ekranie. Takie sprzęty zapewniają jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa, a są równie proste w obsłudze jak zwykłe domofony głośnomówiące.

Domofony cyfrowe – funkcjonalne i niezawodne

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór urządzeń, które różnią się od siebie parametrami i przeznaczeniem. W sprzedaży mamy domofony do furtki, na drzwi wejściowe czy do stworzenia systemu komunikacji wewnątrz budynku. Oferowane sprzęty wyróżniają się:

  • intuicyjną obsługą,

  • łatwym montażem,

  • odpornością na działanie czynników zewnętrznych,

  • bezproblemową konfiguracją,

  • trwałością i niezawodnością,

  • solidnym wykonaniem.

Wszystkie dostępne u nas domofony cyfrowe charakteryzują się też kompaktowymi rozmiarami i eleganckim designem. Ich montaż nie wpłynie więc niekorzystnie na aranżację wnętrza i będzie estetycznym uzupełnieniem wystroju.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym asortymentem produktów, gdzie mamy nowoczesne domofony do furtki oraz przeznaczone do użytku wewnętrznego. 

Domofony i Wideodomofony

W tej kategorii jest 12 produktów