Klucze imbusowe i ampułowe

Niektóre śruby nie mają sześciennych łbów umożliwiających ich łatwe wykręcenie. W praktyce zatem ich odkręcenie może być zatem bardzo trudne, zwłaszcza jeśli nie dysponuje się odpowiednimi narzędziami. W takiej sytuacji najlepiej jest zaopatrzyć się w wysokiej jakości klucze imbusowe dostępne w prowadzonym przez nas sklepie internetowym Eldor24. To funkcjonalne modele, które są świetnie przystosowane do wykorzystywania przy dokręcaniu rozmaitych elementów poprzez wewnętrzne gniazdo w łbie śruby. Popularne imbusy oraz klucze ampułowe zwykle sprzedawane są w praktycznych zestawach złożonych z kilku bądź kilkunastu sztuk narzędzi różniących się między sobą wielkością oraz kolorystyką. Jeśli jednak chcesz uzupełnić posiadany już komplet o brakujący element, nie ma najmniejszego problemu. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi sprzedawcami i przekażesz im swoje oczekiwania. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania.

Klucze imbusowe – wszechstronność zastosowania

W niektórych miejscach nie da się zamontować śrub z dużym kołnierzem łba umożliwiającym łatwe wkręcenie oraz odkręcenie tego elementu. W takiej sytuacji sięga się po odpowiednio dobrane klucze imbusowe, które wprowadza się do wewnętrznego gniazda w śrubach. Poprzez odpowiednie manipulowanie tego rodzaju narzędziami można łatwo wkręcić oraz wykręcić niewielkie śrubki wykorzystywane często przy rozmaitych meblach, a także w zabawkach, mechanizmach rowerowych oraz telewizorach i komputerach. Klucze ampułowe są również powszechnie używane w rozmaitych gałęziach przemysłu, głównie w branży motoryzacyjnej oraz maszynowej.

Klucze ampułowe oraz torx

W sklepie Eldor24 znajdziesz wysokiej klasy klucze imbusowe przeznaczone do różnych zastosowań. Wśród różnego rodzaju modeli zwróć szczególna uwagę na klucze torx ze specjalnymi wyprofilowaniami w kształcie gwiazdki. Wymiary końcówki torxów oznaczane są specjalnymi symbolami literowymi. Przy dokręcaniu trzeba pilnować zgodności numeracji na kluczu oraz na śrubie.

Klucze imbusowe i ampułowe

W tej kategorii nie ma produktów.