Filtruj według

Producenci
Moc [kW]
więcej... mniej
Napięcie
więcej... mniej
Stopień ochrony
więcej... mniej
Waga [kg]
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtr
Ogrzewanie

Chcesz wspomóc główne ogrzewanie w mieszkaniu lub domu? Zadbać o to, aby podczas prac w warsztacie samochodowym czy garażu temperatura stała na odpowiednim poziomie? W takim razie mamy dla Ciebie ciekawą propozycję, są nią na przykład grzejniki elektryczne. W naszym asortymencie nie zabrakło różnorodnego wyboru tych urządzeń. Dostosujesz je do własnych preferencji nie tylko pod względem kształtu czy wymiarów, ale również wykończenia! Proponujemy między innymi tradycyjne farelki elektryczne, ale w nowoczesnym wydaniu. Wiele z nich ma ekran i prosty interfejs do zmiany na przykład temperatury grzania. Polecamy grzejniki elektryczne w kształcie kominka, doskonały sposób na ogrzanie pomieszczenia, ale również wprowadzenie wyjątkowej atmosfery. Chcemy zaznaczyć, że farelki to nie wszystko, co przygotowaliśmy. Oferta obejmuje grzejniki halogenowe, konwektorowe z termostatem czy kurtyny powietrzne. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś, czego aktualnie potrzebujesz.

Termowentylatory 

Zadbaliśmy o to, aby oferta, jaką udostępniamy naszym klientom, była maksymalnie zdywersyfikowana. Myśląc o ogrzewaniu, nie chcieliśmy się ograniczać tylko i wyłącznie do tradycyjnych farelek. Przygotowaliśmy więc pokaźną kolekcję termowentylatorów od znanych producentów. Są to urządzenia najczęściej wolnostojące, wykonane z obudową z tworzywa sztucznego o różnym wykończeniu. Mają różną moc grzewczą, występują z wyłącznikiem czasowym, a niektóre nasze modele mają także zabezpieczenie przed przegrzaniem i zamarzaniem. Tak jak i farelki, termowentylatory można w prosty sposób regulować, dostosowując moc grzania do aktualnych potrzeb.

Promienniki ścienne i wiszące

Farelki, termowentylatory, grzałki cieplne, a nawet złącza krzyżowe do grzejnika to nie koniec. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty promienników cieplnych w wersji wiszącej i ściennej. Co ważne, niektóre z tych urządzeń przygotowane są do pracy na zewnątrz, mają na przykład obudowę ze stopniem ochrony IP65. Niestraszne więc im niekorzystne warunki pogodowe lub ewentualne opady deszczu. Każdy z tych modeli ma inną moc grzania, dostosuj więc ją do własnych potrzeb. Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu

Ogrzewanie

W tej kategorii jest 70 produktów