Drukarki i wytłaczarki

Drukarki i wytłaczarki

Profesjonalnie wykonywane rury oraz przewody wymagają zazwyczaj odpowiedniego oznakowania. W tym celu wykorzystuje się specjalne urządzenia, takie jak drukarka do kabli. Jeśli zależy Ci na nabyciu wysokiej jakości sprzętu w bardzo przystępnej cenie, powinieneś pomyśleć o skorzystaniu z oferty sklepu internetowego Eldor24. Znajdziesz tutaj funkcjonalne modele, które świetnie nadają się do wykorzystywania   także w trudnych warunkach przemysłowych. Markowe modele dostępne w naszej ofercie wyróżniają się prostotą obsługi. Tajniki posługiwania się nimi opanujesz bardzo szybko, nawet jeśli do tej pory nie miałeś do czynienia z tego rodzaju maszynami. Zakupione u nas urządzenia działają bezawaryjnie przez wiele lat. To sprawia, że nie musisz martwić się ewentualnymi przestojami w trakcie pracy. Zatrzymanie procesu wytłaczania nadruków na rurach zwykle bowiem skutkuje kosztownymi przerwami w pracy, a nierzadko także koniecznością ponownego wykonania określonych czynności. Lepiej zatem unikać takich sytuacji, zaopatrując się w taki produkt, jak drukarka do kabli.

Rozmaite drukarki do kabli na wyciągnięcie ręki

W sklepie Eldor24 zdajemy sobie sprawę z odmienności potrzeb naszych klientów. Dlatego nasz asortyment na bieżąco uzupełniamy o takie urządzenia drukujące, które doskonale spełnią wszelkie Twoje oczekiwania. Możesz u nas nabyć zarówno drukarkę atramentową, jak i laserową. Pierwsza z wymienionych drukarka do kabli wyposażona jest w funkcjonalną głowicę drukującą, a także opatentowane systemy zarządzania atramentem. Wykorzystywanie tuszy pigmentowych o dużym kontraście, a także utwardzalnych UV pozwala na uzyskanie wysokiej jakości oznaczeń na ciemnych powierzchniach.

Modele laserowe natomiast zostały wyposażone w duże pole znakowania. Dzięki temu pracują one szybko i wydajnie. Stosując optymalizację ustawień zasilania, można zapewnić rezonatorowi lasera dłuższy czas eksploatacji.

Użytkowane zgodnie z przeznaczeniem drukarki do kabli przez długi czas działają na najwyższych obrotach. Serdecznie zapraszamy do ich zakupu. 

Drukarki i wytłaczarki

W tej kategorii jest 1 produkt
 • Drukarka DYMO LabelManager 160 QWERTY S0946340
  273,36 zł W magazynie
  Drukarka DYMO LabelManager 160 QWERTY S0946340

  Producent:
  Kod produktu:

  S0946340

  Pokaż dane techniczne
  Ean:

  3501170946343

  Waga (g):

  350

  Model:

  Ręczny

  Powtarzanie tekstu:

  Tak

  Do taśm metalowych:

  Nie

  Rozdzielczość druku [DPI]:

  180

  Technologia druku:

  Druk termiczny

  Metoda wprowadzania:

  Klawiatura QWERTY

  Liczba linii tekstu do:

  2

  Liczba wyświetlanych znaków:

  228

  Zasilanie:

  6xAAA

  Ekran:

  LCD

  Wymiary:

  203x118x49

  Wkład taśmy (mm):

  12

  Wyświetlacz LCD:

  tak

  Ilość czcionek:

  6

  Ilość stylów:

  8

  Obrabowanie:

  4

  Taśma (mm):

  6,9;12

  Kategoria:

  Drukarki i wytłaczarki

  Dostępność: W magazynie
  273,36 zł brutto