Filtruj według

Napięcie (V)
więcej... mniej
Wysokość stycznika (mm)
więcej... mniej
Montaż
więcej... mniej
Filtr
Styczniki modułowe

Styczniki modułowe do różnych instalacji

Urządzenia odpowiedzialne za sterowanie przepływem prądu w instalacji elektrycznej pozwalają na uzyskanie dużych oszczędności, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Funkcje te doskonale spełnia stycznik modułowy, który w naszym sklepie występuje w wielu wersjach i konfiguracjach. Dostosowane zostały one do pracy w różnych warunkach i instalacjach.

Dzięki temu z łatwością znajdziesz to, czego szukasz. Wystarczy, że zwrócisz uwagę na budowę styczników, jak również na najważniejsze parametry techniczne. W każdym przypadku liczyć możesz także na wysoką wytrzymałość mechaniczną i sprawność działania.

Jaki stycznik modułowy będzie najlepszy?

Styczniki stanowią grupę aparatów wykonawczych, które doskonale sprawdzają się w między innymi w instalacjach sterowania oświetleniem, ogrzewaniem i wentylacją. Często stosowane są również do zarządzania pracą układów zasilania silników elektrycznych. Odpowiadają one za załączanie i wyłączanie obwodów w zależności od wartości napięcia. Dzięki temu pozwalają na automatyzację pracy wielu mechanizmów, co przekłada się na poważne oszczędności energii, jak również na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa.

Styczniki modułowe oferowane w naszym sklepie zostały opisane wieloma parametrami technicznymi, które ułatwiają ich wybór. Uwagę warto zwrócić przede wszystkim na maksymalną zdolność łączeniową, rodzaj napięcia zasilania, liczbę modułów, a także znamionowe napięcie pracy. Bardzo ważny jest również stopień ochrony, jaki zapewnia budowa urządzenia. Wskazuje on, w jakich warunkach pracować może stycznik modułowy. Czy jest on odporny na zanieczyszczenia (na przykład pył), wilgoć i inne czynniki szkodliwe.

Styczniki modułowe znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Dzięki sposobie działania, pozwalają na bezpieczne sterowanie przepływem prądu w instalacjach, a także pracę urządzeń podpiętych do zasilania. Wszystko to przekłada się także na oszczędność energii, a co za tym idzie, także pieniędzy.

Styczniki modułowe

W tej kategorii jest 10 produktów