Podstawy bezpiecznikowe

Podstawy bezpiecznikowe

Bezpieczne działanie wkładów solarnych to gwarancja długiej i bezproblemowej eksploatacji dla użytkownika. Jeśli aktualnie zajmujesz się ich montażem, serwisem czy modernizacją i potrzebujesz podstaw bezpiecznikowych, zachęcamy do wyboru tych, które przedstawiamy w tej kategorii. Przygotowaliśmy produkcje modułowe o zmiennym maksymalnym natężeniu prądu. Nasza oferta na tę chwilę to modele jedno i dwumodułowe – przygotowane z myślą o konkretnych wkładach solarnych. 

Skupiamy się na dywersyfikacji asortymentu, dlatego w niedługim czasie pojawią się kolejne podstawy bezpiecznikowe, których będziesz potrzebował przy pracach nad wkładami. Zapewniamy wersje o różnym napięciu znamionowym, proste w montażu, jednocześnie o zmiennej liczbie biegunów. Udostępniamy wszystkie najważniejsze parametry naszych produkcji, dzięki czemu możesz dobrać podstawę dostosowaną do Twoich potrzeb i samych wkładów. Jeśli szukasz pomocy w wyborze, zachęcamy do kontaktu.

Podstawy do zastosowania z wkładkami solarnymi

Podstawy bezpiecznikowe dostępne w tej kategorii przygotowała marka VCX, jedna z najchętniej wybieranych, gdy mowa o ogranicznikach przepięć, aparaturze modułowej czy sterowniczej. Chcemy zaznaczyć, że propozycje, jakie oferujemy, mają wskaźniki zadziałania, co ułatwia ich testowanie po montażu. Wszystkie modele są zgodne z wszelkimi unijnymi normami, oferują pełną ochronę kabli, ale i samych urządzeń. Spełnią oczekiwania monterów i użytkowników.

Różne parametry podstaw bezpiecznikowych

Nasza oferta, mimo że na tę chwilę nie jest ogromna, wciąż jest zdywersyfikowana, co za tym idzie, klienci mogą liczyć na produkty dostosowane do ich potrzeb. Znajdziesz u nas podstawy bezpiecznikowe jedno lub dwubiegunowe, pracujące na napięciu znamionowym 1000V prądu stałego, pojemność zacisku w tych modelach jest dokładnie taka sama. Produkcje są proste w montażu i demontażu, gdy konieczna będzie wymiana. Stworzone z odpornych na uszkodzenia tworzyw sztucznych. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich propozycji i złożenia zamówienia na jedną z nich.

Podstawy bezpiecznikowe

W tej kategorii jest 2 produktów