Filtruj według

Liczba modułów
więcej... mniej
Charakterystyka
więcej... mniej
Prąd znamionowy (A)
więcej... mniej
Filtr
Wyłączniki nadmiarowoprądowe

Ochrona instalacji elektrycznej dzięki wyłącznikom nadmiarowoprądowym

Przeciążenie, zwarcie i inne problemy z działaniem sieci elektrycznej mogą w znaczący sposób wpłynąć na kondycję podpiętych do nich sprzętów. W skrajnych przypadkach ich skutki prowadzą do uszkodzenia tych urządzeń. Z tego właśnie powodu warto skorzystać z odpowiedniej ochrony, najlepiej w postaci wyłączników nadmiarowoprądowych.

Wysokiej jakości produkty zabezpieczające

Jak działa taki wyłącznik? W sytuacji zagrożenia, odcina on dopływ energii elektrycznej, chroniąc tym samym zarówno instalację, jak i podłączone do niej sprzęty. Ich działanie pozwala zapobiec wielu znacznie poważniejszym awariom, które mogłyby doprowadzić do sporych strat finansowych. Wyłączniki nadmiarowoprądowe montowane są w szafkach rozdzielczych w domach, mieszkaniach, jak również w budynkach przemysłowych.

 

W naszym sklepie produkty te występują w wielu wersjach, dzięki czemu bez problemu znajdziesz model dostosowany do specyfiki instalacji elektrycznej i wykorzystywanych przez Ciebie urządzeń. Dostępne wyłączniki są zróżnicowane między innymi pod względem liczby biegunów, rodzaju napięcia czy też obsługiwanej częstotliwości.

 

Pod uwagę możesz wziąć także wszelkie dodatkowe możliwości, jakie zapewniają wyłączniki nadmiarowoprądowe. Niektóre z nich pozwalają na dołączenie dodatkowego wyposażenia. Do tego dojść może też jednocześnie rozłączany biegun N i stopień ochrony dostosowany do warunków panujących w sieci elektrycznej, a także w pomieszczeniu, w którym zamontowana została szafka rozdzielcza.

 

Przydatność wyłączników gwarantuje także odpowiedni ich dobór pod względem charakterystyki wyzwalania, od której zależy, jak szybko wyłącznik zadziała w przypadku wykrycia zagrożenia. Współczynnikiem A określane są urządzenia działające zdecydowanie najszybciej. Posłużą one do ochrony szczególnie cennych bądź wrażliwych urządzeń. Dzięki szerokiej ofercie, w naszym sklepie dobrej jakości wyłączniki znajdują zarówno klienci indywidualni, jak i firmy.

Wyłączniki nadmiarowoprądowe

W tej kategorii jest 123 produktów