Anteny DVB-T

Anteny DVB-T

Anteny DVB-T pozwalają bez zakłóceń odbierać sygnał telewizji naziemnej, dzięki czemu użytkownik może korzystać z darmowych kanałów. To przede wszystkim programy TVP-1, TVP-2 czy TVN i Polsat. Chcemy jednak zaznaczyć, że to od anteny zależy, jakiej jakości przechwytywany obraz będzie. Dlatego też przygotowaliśmy ofertę, w której znajdziesz tylko i wyłącznie sprawdzone, jednocześnie stworzone przez znane marki produkcje. Skupiliśmy się na wysokiej jakości urządzeniach o skutecznym działaniu. Mamy nadzieję, że sprostaliśmy tym Twoim oczekiwaniom.

Dostępne w sklepie Eldor24 anteny mają zróżnicowaną widoczność kątową poziomą i pionową, również zysk energetyczny jest zmienny. Nie można zapomnieć o impedancji wyjścia. Każdy produkt ma w zestawie instrukcję obsługi, co ułatwia pierwszy montaż i uruchomienie. Nie brak także zasilaczy, które napędzają antenę, sprawiają, że może pracować. Sprawdź, jakie dokładnie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie, a następnie przejdź do składania zamówienia. Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu.

Wzmacniacze anten

W naszym asortymencie znajdziesz także wzmacniacze anten od firmy Prolech. To urządzenia, jak sama nazwa wskazuje, mające na celu zwiększyć moc i zasięg anteny DBV-T. Dzięki temu ta może oferować jeszcze więcej odbieranych kanałów, jeśli oczywiście jest to możliwe. Zachęcamy wszystkich właścicieli starszych modeli anten do zakupu wzmacniacza, co pozwoli zwiększyć jakość samego przekaźnika bez konieczności kupowania nowego. Mamy nadzieję, że znajdziesz w tej kategorii wzmacniacz, jakiego potrzebujesz.

Anteny pokojowe i zewnętrzne

W sklepie internetowym Eldor24 czekają na Ciebie anteny pokojowe, wewnętrzne, umieszczane najczęściej gdzieś w pobliżu samego telewizora i tunera. Chcemy jednak zaznaczyć, że oferta obejmuje także modele zewnętrzne, łatwe do montażu w elewacji budynku. Zachęcamy także do przejrzenia oferty samych wzmacniaczy i anten w formie paneli zewnętrznych. W naszym sklepie nie zabrakło także dodatkowych akcesoriów, takich jak złącza trójnikowe z trzema gniazdami typu F.

Anteny DVB-T

W tej kategorii jest 17 produktów