Plafoniery

Nowoczesne plafoniery do każdego pomieszczenia

Plafoniery należą do tych opraw oświetleniowych, które doskonale sprawdzają się w różnych warunkach i w różnych pomieszczeniach. Zwłaszcza że występują w wielu odmianach i konfiguracjach. W naszym katalogu znajdziesz produkty nadające się do powieszenia w łazience, na korytarzu, w pokoju dziennym i na zewnatrz. Nie dość, że okażą się idealnym uzupełnieniem aranżacji wnętrza, to jeszcze zapewnią stabilne źródło światła.

Plafoniery sufitowe dostępne w naszym katalogu są bardzo zróżnicowane. Nie tylko pod względem wymiarów, ale też materiałów, z których zostały wykonane oraz poszczególnych parametrów technicznych. Jest więc w czym wybierać!

Jakie plafoniery sufitowe warto kupić?

Analizę naszej oferty warto rozpocząć od zwrócenia uwagi na kształt i styl proponowanych produktów. W katalogu znajdziesz zarówno modele proste, szklane, jak i urozmaicone oprawami stalowymi bądź drewnianymi. Co równie istotne, plafoniery różnią się wielkością – od modeli kompaktowych, do nieco większych, zapewniających mocniejsze światło.

Prawdziwym hitem okażą się z pewnością plafoniery LED, gwarantujące wysoką oszczędność energetyczną, a także plafoniery z czujnikiem ruchu. Na te drugie warto postawić na korytarzach, klatkach schodowych i przy drzwiach wejściowych. Dzięki zamontowanym mechanizmom, oświetlenie uruchomi się automatycznie po wykryciu ruchu.

Bez względu na rodzaj plafoniery, znaczenie ma także sposób jej działania. To zaś zależne jest od parametrów zamontowanego źródła światła. W oprawach znaleźć mogą się diody LED, Power LED, a także żarówki standardowe i kompaktowe. Ich moc wyniesie od około 10 do nawet 80 W. Co ważne, generują one różne strumienie świetlne. Ogromne znaczenie ma również temperatura barwowa – warto zdecydować, czy lepszym wyborem dla Ciebie okaże się światło neutralne czy może zimne.

Sprzedawane plafoniery przystosowane zostały zarówno do pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. W wyborze właściwego produktu pomoże stopień ochrony, który wskazuje, w jakich warunkach pracować może plafoniera.

Plafoniery

W tej kategorii jest 100 produktów