Gniazda bezpiecznikowe D

Gniazda bezpiecznikowe D

W instalacjach elektrycznych stosuje się różnego rodzaju zabezpieczenia przed zwarciami oraz gwałtownymi skokami napięcia. Jednym z najczęściej wykorzystywanych w tym celu narzędzi są bezpieczniki. Prawidłowość działania tych akcesoriów w głównej mierze zależy jednak od ich właściwego zamontowania. Przy instalowaniu bezpieczników najczęściej sięga się po gniazda bezpiecznikowe D. Wysokiej jakości modele dostępne w prowadzonym przez nas sklepie internetowym Eldor24 świetnie sprawdzają się jako elementy ochronne instalacji elektrycznych w domach i mieszkaniach prywatnych, a także w obiektach użyteczności publicznej. Tego typu produkty wykonane są z najwyższej klasy materiałów, wykazujących właściwości izolacyjne. Szczególną popularnością wśród naszych klientów cieszą się gniazda bezpiecznikowe D zrobione z porcelany bądź starannie wyselekcjonowanego tworzywa sztucznego. Mają one wiele zalet. Są one nie tylko niezawodne w działaniu, ale też bardzo proste w instalacji. Do ich zamontowanie nie trzeba korzystać z pomocy specjalisty. Można to z powodzeniem zrobić samodzielnie.

Wysokiej klasy gniazda bezpiecznikowe D na wyciągnięcie ręki

W sklepie Eldor24 dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci nieograniczony dostęp do funkcjonalnych, łatwych w obsłudze gniazd bezpiecznikowych D w bardzo atrakcyjnych cenach. Tego typu modele przeznaczone są do stosowania przy instalowaniu bezpieczników topikowych D. Produkty te często nazywa się też natynkowymi. Są one bowiem przeznaczone głównie do montażu natynkowego. W naszej ofercie znajdują się też modele zatablicowe z dołączonymi śrubami montażowymi, stanowiącymi doskonałą alternatywę dla zacisków. Gniazda bezpiecznikowe D są zaopatrzone także w funkcjonalne główki bezpiecznikowe, które umożliwiają łatwy montaż bezpieczników.

Kupione u nas produkty mają niewielkie, poręczne rozmiary. Wykonano je z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne tworzyw. Dlatego nadają się one do wieloletniego stosowania. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Gniazda bezpiecznikowe D

W tej kategorii nie ma produktów.