Filtruj według

więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Materiał żyły
więcej... mniej
Znamionowy przekrój żyły [mm2]
więcej... mniej
Liczba żył
więcej... mniej
Kolor izolacji
więcej... mniej
Filtr
Kable telekomunikacyjne

Czas na kolejny etap budowy domu lub remontu mieszkania? Czy to już ten moment, gdy przeciągasz kable telekomunikacyjne w ścianach? Może po prostu chcesz je wymienić? W takim razie mamy dla Ciebie pełną ofertę przewodów. Do Twojej dyspozycji oddajemy dziesiątki rozwiązań różnych producentów, tylko po to, abyś mógł postawić na jeden egzemplarz o dowolnej długości. W asortymencie naszego sklepu internetowego czekają kable RG-6 oraz RG-58/RG-58U, choć to tylko przykłady, o jakich możemy wspomnieć. Skupiliśmy się także na dywersyfikacji oferty i zapewniamy kable komputerowe w wersji skrętki FTP. Skoro odwiedziłeś nasz sklep, pewnie potrzebujesz jednego z tych produktów. Zachęcamy więc do przejrzenia wszystkich dostępnych i złożenia zamówienia.

Kable komputerowe i koncentryczne

Kable telekomunikacyjne to niejedyne, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Co powiesz na przewody komputerowe? To na przykład skrętka czterech par żyłek z drutu (miedzi i aluminium) dostępna na rolce o długości nawet kilkuset metrów. Kable te sprzedajemy na metry bieżące, możesz więc wybrać dowolną długość, a my ją dla Ciebie przygotujemy i wyślemy, tak szybko, jak będzie to możliwe. Jednocześnie mamy przyjemność przedstawić Ci obszerną ofertę kabli koncentrycznych z izolacją wewnętrzną PE i zewnętrzną PCV. Oczywiście żyły w tych przewodach mają różne średnice, a same kable mają różne oploty. Również w tym przypadku kupisz od jednego do kilkuset metrów przewodu, wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Jaką długość kabla potrzebujesz?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz kable na rolkach o długości od kilkudziesięciu do kilkuset metrów. Mamy szczerą nadzieję, że nawet przy dużym zapotrzebowaniu sprostamy Twoim oczekiwaniom. Chcemy zaznaczyć, że sprzedajemy przewody na metry bieżące bez względu na to, ile ich potrzebujesz. Jeśli chcesz, możesz zamówić jedynie metr czy dwa, jeżeli będziesz potrzebował stu metrów, także je do Ciebie wyślemy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku pytań do kontaktu!

Kable telekomunikacyjne

W tej kategorii jest 80 produktów