Kable i akcesoria PV

Kable i akcesoria PV

Jesteś odpowiedzialny za montaż lub modernizację paneli fotowoltaicznych? Może uległy one awarii? W takim razie zachęcamy Cię do przejrzenia tej kategorii. Znajdziesz tutaj wszystko, co potrzebne do przeprowadzenia wymienianych czynności. Przede wszystkim czekają na Ciebie kable fotowoltaiczne, bez których praca paneli nie byłaby możliwa. Przewody, jakie wprowadziliśmy do oferty, wyróżniają się przede wszystkim konstrukcją dostosowaną do wymagań producentów, jak i samej technologii fotowoltaicznej. 

Chcemy podkreślić, że nasza oferta obfituje w zróżnicowane kable do paneli fotowoltaicznych. Te występują w wielu wydaniach z jednego powodu, zawsze staramy się zdywersyfikować ofertę, aby dotrzeć do klientów o różnych wymaganiach. Polecamy zarówno przewody BitServo, jak i modele solarne o zmiennych przekrojach, średnicach i obsługiwanej mocy. Mamy nadzieję, że znajdziesz wersję dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Jeśli masz pytania dotyczące kabli do fotowoltaiki, z chęcią na nie odpowiemy. 

Przewody BiT – co masz do dyspozycji?

Zapewniamy przewody BiT solar od znanych i cenionych dostawców, między innymi marki Bitner. To produkcje do połączeń między modułami fotowoltaicznymi oraz ciągami modułów. Ich cechą charakterystyczną jest wysoką wytrzymałość, są to kable bezhalogenowe, bezpieczne i niegrożące pożarem. Pracują na zmiennym napięciu znamionowym w zależności od modelu. Ich maksymalna temperatura działania dochodzi do 90 stopni Celsjusza, a najniższa do nawet -40 stopni Celsjusza. Postaw na przewód do fotowoltaiki, jakiego aktualnie potrzebujesz.

Akcesoria do fotowoltaiki – wszystko, czego potrzebujesz

W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie również inne kable fotowoltaiczne, między innymi BitServo do falowników. Propozycje olejoodporne, bezhalogenowe o niskiej emisji dymów i nierozprzestrzeniające płomieni. Polecamy przy tym podstawki montażowe do opasek zaciskowych, uchwyty do przewodów czy uchwyty paskowe. W tej ofercie znajdziesz to, czego aktualnie potrzebujesz. Postaw na jeden lub kilka produktów, złóż zamówienie i czekaj na dostawę!

Kable i akcesoria PV

W tej kategorii jest 10 produktów