Filtruj według

Moc (V)
więcej... mniej
Czas pracy (h)
więcej... mniej
Zasięg światła (m)
więcej... mniej
Lampa przód
więcej... mniej
Lampa tył
więcej... mniej
Filtr
Latarki

Latarki

Latarka może przydać Ci się w najmniej oczekiwanym momencie. Warto więc mieć ją ze sobą, nawet w niewielkiej wersji. Dziś przygotowaliśmy dla Ciebie kilkadziesiąt modeli, z których jedna prawdopodobnie sprosta Twoim oczekiwaniom. To różnorodne produkcje, wykonane z aluminium, metalu czy tworzyw sztucznych. Zawsze jednak oferujące to, co najważniejsze, źródło światła, które rozświetli obszar przed Tobą. Chcemy zaznaczyć, że oferta obejmuje zarówno wersje na co dzień, jak i specjalistyczne, sprawdzające się w terenie i podczas pracy.

W tej kategorii czekają na Ciebie latarki w wielu wydaniach. Przygotowaliśmy modele LED, bardzo oszczędne, jednocześnie dobrze rozświetlające teren. Nie zabrakło modeli warsztatowych i czołowych, świetnie spisujących się podczas pracy. Zapewniamy niewielkie, solidne ręczne latarki kieszonkowe. Zachęcamy do sprawdzenia produkcji turystycznych, z których mogą korzystać wędrowcy, survivalowcy i bushcraftowcy, nasze propozycje są trwałe, odporne na wodę, zmienne temperatury i inne czynniki zewnętrzne.

Latarki na co dzień i do pracy

Polecamy latarki codzienne, z których możesz korzystać na przykład podczas nocnego spaceru. Zachęcamy do przejrzenia modeli ręcznych kieszonkowych. To doskonały sposób na to, aby mieć źródło światła zawsze przy sobie. Wyprodukowane wraz z zawieszkami, abyś mógł je umieścić na przykład przy plecaku. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że mamy w ofercie produkcje czołowe w kilku wydaniach, odporne na zachlapanie i uderzenia, idealne podczas pracy w terenie lub warsztacie. To rozwiązania z regulowaną opaską. Przygotowane również w formie z trzyczęściowym pasem okalającym dla większej stabilizacji. Sprawdź, na co możesz postawić.

Breloki podświetlane

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz także breloki podświetlane. Zawiesisz je na zamku od kurtki, plecaku czy kluczach samochodowych. Pozwolą oświetlić na przykład zamek drzwi wejściowych Twojego domu lub będą dodatkowym elementem identyfikacyjnym. Ich wykorzystanie może być różne, chcemy podkreślić, że to produkcje, które z łatwością zawiesisz. Ponadto możesz liczyć na odpowiednio wysoką odporność na uszkodzenia, zachlapania czy zakurzenia. Użyjesz więc breloków w terenie. Sprawdź pozostałe latarki dostępne w tej kategorii!

Latarki

W tej kategorii jest 100 produktów