Systemy alarmowe

Systemy alarmowe do domu 

Systemów alarmowych w domu nie może zabraknąć. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie mieszkają lub pracują ludzie. Stworzyliśmy ofertę, w której znajdziesz dziesiątki urządzeń na bieżąco monitorujących stężenie niebezpiecznych substancji w powietrzu lub ruch na danym obszarze. Znajdziesz tutaj produkty znanych, cenionych marek, które potwierdzają skuteczność swojego sprzętu. Możesz liczyć na zróżnicowaną ofertę pod kątem rodzaju urządzeń, ich przeznaczenia, jak również ceny. Wybór jest duży, co pozwoli Ci dostosować produkt do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dywersyfikacja asortymentu pozwoliła nam wprowadzić do sprzedaży wiele rozwiązań. W tej kategorii czekają czujniki ruchu tradycyjne i wersje 360 stopni. Nie zabrakło czujników mikrofalowych montowanych podtynkowo do puszki. Detektory dymu, alarmy z modułem GSM, wbudowaną syreną na pilota czy sygnalizacją bezprzewodową i pagerem to kolejne możliwości, jakie czekają w sklepie Eldor24. Na co zdecydujesz się tym razem?

Czujniki ruchu połączone z alarmem

Polecamy czujniki ruchu połączone z alarmem. To sposób na dodatkowe zabezpieczenie domu, biura, mieszkania czy budynku użyteczności publicznej. Dostępne w naszej ofercie urządzenia montowane są powierzchniowo, sygnalizator to podczerwień pasywna, bardzo czuła. Zasięg detekcji różni się w zależności od wybranego modelu, dla przykładu jest to 110 stopni. Nasze produkty wyposażono w systemy radiowe, mają zmienny zakres napięć pracy. Ich niewielka konstrukcja sprawia, że są praktycznie niewidoczne na tle białych ścian. Niektóre z modeli mają wbudowaną syrenę na pilota!

W ofercie również kontrolery GSM

Kontrolery GSM do sterowania w prosty sposób otwierają i zamykają drzwi, bramy wjazdowe, furtki czy szlabany. Wystarczy wiadomość SMS lub połączenie telefoniczne, aby tak się stało. Co ważne, nie ma tutaj znaczenia odległość użytkownika od kontrolera. Wszystko odbywa się z pomocą czterech pasm GSM. Możliwe jest programowanie kontrolerów, tak, aby dostęp do nich miały różne numery telefonów. Zachęcamy do wyboru tego urządzenia i sprawdzenia pozostałych w kategorii.

Systemy alarmowe

W tej kategorii jest 43 produktów