Filtruj według

Kąt oscylacji (stopnie)
więcej... mniej
Rozmiar stopy
więcej... mniej
Moc (V)
więcej... mniej
Gradacja
więcej... mniej
Rozmiar (mm)
więcej... mniej
Filtr
Szlifierki

Interesuje Cię zakup najwyższej jakości szlifierki w bardzo atrakcyjnej cenie? W takim razie dobrze trafiłeś! W ofercie prowadzonego przez nas sklepu internetowego Eldor24 dostępne są nowoczesne urządzenia, spośród których bez trudu wybierzesz model idealnie dopasowany do potrzeb. Sprzęt ten służy do obróbki wykończeniowej wcześniej już przetworzonych materiałów. Do kupionej u nas szlifierki zazwyczaj dołączone są różnego rodzaju tarcze. Dzięki temu produkt ten wyróżnia się uniwersalnością zastosowania. Może on z powodzeniem być wykorzystywany zarówno do szlifowania określonych wyrobów, jak i do ich cięcia oraz polerowania. Wysokiej klasy multiszlifierka to maszyna, która łączy w sobie wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Z reguły sprzęt ten wyróżnia niewielka masa. Dlatego też można się nim sprawnie posługiwać przy obróbce różnych materiałów.

Szlifierki wielofunkcyjne i inne modele – różne rodzaje, najwyższa jakość wykonania

Asortyment naszego sklepu na bieżąco uzupełniamy o różnego rodzaju szlifierki, które różnią się między sobą parametrami oraz przeznaczeniem. Można tutaj wymienić takie urządzenia, jak:

  • szlifierka wielofunkcyjna – mająca różne zastosowania;

  • szlifierka taśmowa – wykorzystywana głównie do wygładzania nierównych powierzchni z drewna;

  • szlifierka oscylacyjna – znakomicie sprawdzająca się przy szlifowaniu trudno dostępnych narożników;

  • szlifierka mimośrodowa – przeznaczona do obróbki powierzchni płaskich i lekko zaokrąglonych;

  • szlifierka kątowa (tzw. kątówka) – wykorzystywana powszechnie w pracach budowlanych i warsztatowych.

Wybierając odpowiednią szlifierkę dla siebie, powinieneś zwrócić uwagę nie tylko na jej funkcjonalność, ale też na jakość wykonania. Wszystkie dostępne u nas modele wyprodukowano ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które odznaczają się wytrzymałością.

Pasy bezkońcowe do szlifierek

W naszym sklepie zaopatrzysz się także w praktyczne pasy bezkońcowe do szlifierek. Modele te znakomicie nadają się do szlifowania powierzchni drewnianych, metalowych oraz plastikowych. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szlifierki

W tej kategorii jest 9 produktów