Przedłużacze mieszkaniowe

Przedłużacze mieszkaniowe o różnej liczbie gniazd

Brak wystarczającej liczby gniazdek to częsty problem, zwłaszcza w przypadku obsługi wielu różnych urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Komputery, telewizory, dekodery, konsole do gier, odtwarzacze multimedialne, pralki, lodówki - wszystko to (i wiele więcej) wymaga dostępu do energii elektrycznej. Jeśli jednak w mieszkaniu lub w domu zaczyna brakować gniazdek, pojawia się problem. Jego rozwiązaniem będzie przedłużacz mieszkaniowy, który w naszym sklepie występuje w wielu zróżnicowanych odmianach.

Swój wybór możesz dopasować zarówno pod względem poszczególnych parametrów technicznych, jak i wymiarów oraz sposobu wykonania produktu. Dzięki temu znajdziesz tu nie tylko przedłużacz do domu, ale również do biura, szkoły, gabinetu i wielu innych pomieszczeń.

Jaki przedłużacz domowy wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Przydatność oferowanych urządzeń jest zależna od kilku kwestii. Tą najważniejszą będzie oczywiście liczba gniazd znajdujących się w przedłużaczu. Proponujemy zarówno produkty do kilku sprzętów, jak i modele wielogniazdowe, przy użyciu których w znaczący sposób rozszerzysz możliwości swojego miejsca pracy. Sprawdzą się one także w salonie, w którym znajduje się telewizor z wieloma urządzeniami dodatkowymi (dekodery, systemu audio etc.).

W naszym katalogu produktowym znajdziesz również przedłużacz do mieszkania wyposażony w specjalny wyłącznik. Dzięki niemu łatwo i szybko odetniesz zasilanie dla wszystkich podłączonych urządzeń, a następnie, równie błyskawicznie, je przywrócisz.

Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas zakupu przedłużaczy mieszkaniowych? Ważna jest także ich budowa. Należy sprawdzić, czy pozwalają na montaż gniazd po kątem, jaki kształt ma ich korpus, a także jak dług jest przewód zasilający. Wszystko to zdecydowanie ułatwi wybór najlepszego przedłużacza. Bez względu na to, czy potrzebujesz go do salonu, sypialni, gabinetu, pracowni czy biura. Zakup tego typu produktów to najlepsze rozwiązanie problemu zbyt małej liczby gniazdek zasilających.

Przedłużacze mieszkaniowe

W tej kategorii jest 42 produktów