Gniazda teleinformatyczne

Gniazda teleinformatyczne do wszystkich budynków

Dostęp do łączności internetowej i telefonicznej w budynku zapewniają specjalne gniazda, przy pomocy których możliwe staje się podłączenie wielu urządzeń do sieci. W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty wyróżniające się wysoką jakością wykonania. Rodzaj użytych materiałów sprawia, że mogą zostać zamontowane w każdym budynku - w domu, mieszkaniu, biurze czy też obiektach przemysłowych.

Gniazda teleinformatyczne oferowane są w różnych wersjach i konfiguracjach, dlatego łatwo można dobrać je do konkretnego zastosowania, jak również miejsca, w którym mają się znaleźć. Z tego właśnie powodu zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Jakie gniazdo teleinformatyczne wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Zdecydowanie najważniejszą kwestią w tym przypadku będzie typ produktu. W katalogu znajdziesz między innymi gniazda telefoniczne z wejściem RJ11 oraz RJ12 - zarówno pojedyncze, jak i podwójne. Występują one też w postaci puszek z miejscem na wtyk telefoniczny typu 8P8C.

Pojedyncze bądź podwójne może być również gniazdo komputerowe. W tym przypadku mowa jest jednak o wejściu RJ45. Określenie rodzaju gniazda jest więc niezwykle istotne. Co ważne, w ofercie naszego sklepu znajdują się modele wyposażone w dwa różne gniazda, na przykład RJ45 oraz RJ11.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Między innymi na sposób wykonania (mowa tu chociażby o kolorze ramki) i montażu. W katalogu znajdziesz przede wszystkim produkty montowane podtynkowo. Nie bez znaczenia jest przy tym to, aby gniazda teleinformatyczne odpowiednio wpasowały się w wystrój wnętrza, w którym zostaną zamontowaną. Ich wygląd także powinien mieć więc znaczenie podczas zakupu.

Oferta naszego sklepu jest bardzo szeroka, dlatego bez trudu znajdziesz pasujący produkt. Bez względu na to, czy potrzebny jest on do podłączenia kabla telefonicznego czy może internetowego, który następnie trafia do routera rozdzielającego dostęp do sieci dla konkretnych urządzeń końcowych.

Gniazda teleinformatyczne

W tej kategorii jest 21 produktów