Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Producenci
Cena
1 268
Strumień świetlny [lm]
więcej... mniej
Trzonek
więcej... mniej
Temperatura barwowa [K]
więcej... mniej
Kąt rozsyłu światła [°]
więcej... mniej
Filtr
Lampy LED

Lampy LED

Światło LED znajduje swoje zastosowanie w wielu miejscach na całym świecie. To coraz mocniej ceniony sposób oświetlania domów jednorodzinnych czy mieszkań. Na źródła światła wykorzystujące tę technologię stawiają także właściciele ogrodów, tarasów, lokali gastronomicznych czy też usługowych. Coraz chętniej sięgają po nie także w przemyśle, produkcji, halach magazynowych, a nawet w rolnictwie. Wszystko za sprawą bezpieczeństwa, jakie niesie za sobą światło LED. Nie można zapominać o energooszczędności i bardzo długiej żywotności. Wpływa to na popularność lamp LED w naszym kraju i nie tylko. W naszej ofercie znajdziesz tradycyjne oświetlenie LED w postaci żarówek kulistych, nie brak jednak również taśm ledowych, żarówek przypominających tradycyjne, które z łatwością wymienisz, czy też lamp liniowych. Ostateczny wybór należy oczywiście do Ciebie.

Lampy kempingowe LED 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz nie tylko tradycyjne źródła światła LED w postaci żarówek okrągłych lub tych przypominających klasyczne. Czekają na Ciebie także bardzo praktyczne, kieszonkowe lampy kempingowe LED. Oświetlenie idealne na biwak, podróż w góry lub inną wycieczkę, podczas której spędzisz wieczór lub noc poza domem Proponujemy lampy o dużym strumieniu świetlnym, sporym zasięgu, zróżnicowanym trybie świecenia, a także odporności na uderzenia. Lampy kempingowe są ponadto wodoodporne, zasilane na tradycyjne baterie 3x AAA, dzięki czemu z łatwością je wymienisz. Gorąco zachęcamy do zakupu modeli kempingowych, bardzo przydatnych w każdych warunkach.

Świetlówki LED

Zapewniamy wysokiej jakości lampy LED w wersji świetlówek. To dostępne o różnej długości modele, których głównym zastosowaniem są biura, budynki użyteczności publicznej czy lokale usługowe i gastronomiczne. Przygotowaliśmy ofertę, w której nie zabrakło produkcji o zmiennej mocy, temperaturze barwowej czy liczbie sztuk w jednym opakowaniu. Mamy więc nadzieję, że znajdziesz oświetlenie LED tego typu dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Lampy LED

W tej kategorii jest 281 produktów