Oprawki do żarówek

Oprawki do żarówek różnego rodzaju

Oprawka do żarówki powinna zapewnić nie tylko jej prawidłowe działanie, ale również wysoki poziom bezpieczeństwa. Znaczenie ma również jej wygląd, który powinien pasować do lampy. Kryteriów wyboru jest sporo, dlatego zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była możliwie jak najbardziej rozbudowana. Znajdziesz w niej produkty przystosowane do pracy w różnych warunkach.

Oprawka żarówki – jaką wybrać?

Żeby zakupione przez Ciebie produkty spełniły swoje zadanie, zwróć uwagę na ich parametry techniczne. Pozwolą Ci one dobrać odpowiednią oprawkę do posiadanej przez Ciebie lampy, a także rodzaju montowanej żarówki.

Z tego powodu najważniejszy okaże się rodzaj trzonka żarówki, do którego została przystosowana oprawka. Oferujemy między innymi oprawki E27, a także E14. Mocowane są one przeważnie poprzez mechanizm śrubowy. Na tym jednak wybór właściwego produktu się nie kończy. Uwagę należy zwrócić także na budowę oraz wyposażenie oprawki. Zwłaszcza gdy ma ona zostać zamontowana w lampie nietypowej, działającej w trudnych warunkach.

W katalogu znajdziesz oprawki do żarówek z mocowaniem, gwintem Edisona, a także z kołnierzykiem lub bez. Co jeszcze ma wpływ na przydatność oprawek do żarówek? Przede wszystkim materiały, z jakich zostały wykonane. W ofercie dostępne są między innymi oprawki termoplastyczne, które przyjmują różne kształty. Dobrym wyborem okażą się także produkty metalowe i porcelanowe. Nie dość, że ładnie wyglądają, to na dodatek zapewniają wysoką wytrzymałość mechaniczną, a także odporność na wpływ czynników zewnętrznych, związanych na przykład z zakłóceniami, do jakich dochodzi w sieci elektrycznej.

Każda oprawka żarówki znajdująca się w ofercie została przygotowana w taki sposób, aby zapewnić mocne, stabilne mocowanie, jak również wysoki poziom bezpieczeństwa. Bez względu na to, w jakiej dokładnie lampie zostanie zamontowana. Jest to więc dla Ciebie doskonała okazja do tego, aby zakupić produkt wysokiej jakości, który posłuży przez bardzo długi czas.

Oprawki do żarówek

W tej kategorii jest 60 produktów