Elementy instalacji odgromowej - elewacja

Elementy instalacji odgromowej

Tylko kompletna i kompleksowo wykonana instalacja odgromowa będzie skutecznie ochraniać budynek przed wyładowaniami atmosferycznymi. Jednak, aby taka powstała, potrzebujesz wszystkich niezbędnych do jej budowy elementów. Chcemy zaznaczyć, że w naszym sklepie internetowym Eldor24 nie zabraknie zacisków i uchwytów, które pozwolą Ci stworzyć bezpieczny piorunochron. Zadbaliśmy o to, aby asortyment był bogaty i szeroki, co ułatwi Ci wybór. Przygotowaliśmy między innymi groty do uziomu prętowego o różnej średnicy samego pręta z delikatną tolerancją wymiarów. 

Kupisz u nas także same pręty uziomowe do instalacji odgromowej. Tutaj chcemy zaznaczyć, że ich długość będzie różnić się w zależności od konkretnego produktu. Zadbaliśmy o to, aby w asortymencie pojawiły się haki płytkowe w wersji ściennej oraz wsporniki do mocowania linki lub drutu. Zaciski te służą do wbijania w podłoże, są ocynkowane ogniowo, wykonane z miedzi z nierdzewnymi śrubami. Oczywiście opisywane wsporniki mają różne długości i średnice. Sprawdź pozostałe części odgromników dostępne w naszym sklepie.

Uchwyty i zaciski – szereg możliwości

Instalacja odgromowa nie składa się tylko i wyłącznie z wymienionych w poprzednim akapicie elementów. Zachęcamy wiec do przejrzenia pozostałych, między innymi zacisków dwustronnych przebijających izolację, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Co powiesz na komplet uziomów, podbijaków i złączy uziemiających, które pozwolą Ci jednym zamówieniem uzupełnić wszystko to, co potrzebujesz do stworzenia skutecznej instalacji odgromowej. W skład takiego zestawu wchodzi uziom bezgwintowy, złącze krzyżowe o dużych wymiarach oraz pobijak do wbijania uziomu w ziemię. To jednak wciąż nie koniec, wsporniki, zaciski PEN na szynę, złącza kontrolne z czterema śrubami czy konstrukcje KZH z hakiem to kolejne propozycje. Zachęcamy do przejrzenia ich wszystkich, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na każde.

Elementy instalacji odgromowej - elewacja

W tej kategorii jest 18 produktów