Filtruj według

Typ
więcej... mniej
Średnica (mm)
więcej... mniej
Długość (m)
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Szerokość (mm)
więcej... mniej
Wysokość (mm)
więcej... mniej
Głębokość (mm)
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtr
Elementy instalacji odgromowej - elewacja

Elementy instalacji odgromowej

Tylko kompletna i kompleksowo wykonana instalacja odgromowa będzie skutecznie ochraniać budynek przed wyładowaniami atmosferycznymi. Jednak, aby taka powstała, potrzebujesz wszystkich niezbędnych do jej budowy elementów. Chcemy zaznaczyć, że w naszym sklepie internetowym Eldor24 nie zabraknie zacisków i uchwytów, które pozwolą Ci stworzyć bezpieczny piorunochron. Zadbaliśmy o to, aby asortyment był bogaty i szeroki, co ułatwi Ci wybór. Przygotowaliśmy między innymi groty do uziomu prętowego o różnej średnicy samego pręta z delikatną tolerancją wymiarów. 

Kupisz u nas także same pręty uziomowe do instalacji odgromowej. Tutaj chcemy zaznaczyć, że ich długość będzie różnić się w zależności od konkretnego produktu. Zadbaliśmy o to, aby w asortymencie pojawiły się haki płytkowe w wersji ściennej oraz wsporniki do mocowania linki lub drutu. Zaciski te służą do wbijania w podłoże, są ocynkowane ogniowo, wykonane z miedzi z nierdzewnymi śrubami. Oczywiście opisywane wsporniki mają różne długości i średnice. Sprawdź pozostałe części odgromników dostępne w naszym sklepie.

Uchwyty i zaciski – szereg możliwości

Instalacja odgromowa nie składa się tylko i wyłącznie z wymienionych w poprzednim akapicie elementów. Zachęcamy wiec do przejrzenia pozostałych, między innymi zacisków dwustronnych przebijających izolację, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Co powiesz na komplet uziomów, podbijaków i złączy uziemiających, które pozwolą Ci jednym zamówieniem uzupełnić wszystko to, co potrzebujesz do stworzenia skutecznej instalacji odgromowej. W skład takiego zestawu wchodzi uziom bezgwintowy, złącze krzyżowe o dużych wymiarach oraz pobijak do wbijania uziomu w ziemię. To jednak wciąż nie koniec, wsporniki, zaciski PEN na szynę, złącza kontrolne z czterema śrubami czy konstrukcje KZH z hakiem to kolejne propozycje. Zachęcamy do przejrzenia ich wszystkich, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na każde.

Elementy instalacji odgromowej - elewacja

W tej kategorii jest 33 produktów