Ograniczniki przepięć dla sieci SN

Ograniczniki przepięć dla sieci SN

Ograniczniki przepięć Sn przystosowane są do ochrony izolacji urządzeń elektroenergetycznych. Mają za zadanie zabezpieczyć sieć przed zniszczeniami spowodowanymi przepięciami piorunowymi lub łączeniowymi. Przystosowane są do pracy w warunkach napowietrznych, ale również we wnętrzach budynków. Wszystko oczywiście zależy od zakresu temperatur, w jakich skutecznie działają. Ma tutaj znaczenie również częstotliwość napięcia sieci, chcemy jednak zaznaczyć, że w naszej ofercie czeka na Ciebie wiele modeli ograniczników przepięć Sn, dzięki czemu z łatwością dobierzesz odpowiedni produkt. Główną częścią każdego urządzenia jest stos warystorów, który wykazuje wysoką nieliniowość charakterystyki napięciowo-prądowej. 

W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie ograniczniki z warystorami osłoną z jednolitego silikonu LSR, który jest elastyczny nawet w niskich temperaturach, bardzo wytrzymały i jednocześnie odporny na wpływ atmosferyczny, promieniowanie ultrafioletowe, a także ciepło. Chcemy podkreślić, że w asortymencie czekają tylko i wyłącznie ograniczniki przepięć Sn z odłącznikiem, wykonane przez znanych i cenionych na rynku dostawców. Mamy nadzieję, że każdy z dostępnych modeli spełni Twoje najśmielsze oczekiwania.

Najważniejsze cechy ograniczników przepięć

Wszystkie ograniczniki przepięć Sn różnią się od siebie kilkoma parametrami. Jest to przede wszystkim napięcie znamionowe oraz napięcie trwałej pracy. Nie można zapomnieć o wymiarach konkretnych ograniczników, co może mieć wpływ na ich odpowiednie dopasowanie. Chcemy jednocześnie podkreślić, że każdy dostępny w ofercie model ma zmienne napięcie obniżone przy znamionowym prądzie wyładowczym i przy stromym udarze prądowym. Wszystkie te cechy mają ogromne znaczenie podczas wyboru konkretnego ogranicznika przepięć Sn. Jeśli nie wiesz, na jaką wersję postawić, masz wątpliwości lub jakiekolwiek pytania dotyczące oferty, skontaktuj się z nami. Specjaliści chętnie odpowiedzą na każde z nich.

Ograniczniki przepięć dla sieci SN

W tej kategorii jest 1 produkt