Folie kablowe

Folie kablowe

Chcesz nabyć wysokiej jakości folie kablowe w bardzo atrakcyjnej cenie? W takim razie powinieneś koniecznie pomyśleć o skorzystaniu z oferty prowadzonego przez nas sklepu Eldor24. Dostępne u nas modele służą do skutecznej ochrony kabli przed uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi prowadzonymi pracami ziemnymi. Na tym jednak bynajmniej nie kończy się rola tych produktów. Świetnie bowiem sprawdzają się one również przy lokalizowaniu przebiegu całej trasy kablowej. Dzięki nim robotnicy, a także przypadkowi przechodnie doskonale wiedzą, gdzie jest dany kabel oraz gdzie krzyżuje się z inną siecią. To efektywnie zmniejsza ryzyko zniszczenia kabli, a także wypadków spowodowanych obecnością niewidocznych na pierwszy rzut oka kabli w danym terenie.

Folie kablowe – wysokiej jakości materiał to podstawa!

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokogatunkowe folie kablowe w najlepszych cenach. Wszystkie modele wyprodukowano ze starannie wyselekcjonowanych materiałów polimerowych, których zaletą jest trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne, jak również na niekorzystne oddziaływanie czynników środowiskowych obecnych w glebie. Wśród różnego rodzaju folii kablowych największą popularnością cieszą się modele kalandrowane, przy których wytwarzaniu wykorzystuje się metodę walcowania wzdłuż polimerowych materiałów.

Folie kablowe w różnych kolorach

Warto mieć świadomość, że folie kablowe na ogół dostępne są w różnych kolorach. Zwykle barwą czerwoną oznacza się kable elektryczne o napięciu powyżej 1 kV. Niebieskie modele natomiast służą do znakowania pozostałych przewodów o odpowiednio niskim napięciu. Poszczególne folie mogą różnić się też szerokością oraz grubością. Maksymalna wartość pierwszego z wymienionych parametrów wynosi  0,7 mm, drugiego natomiast 600 mm. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji możesz zamówić folie kablowe z widniejącym na nich znakiem ostrzegawczym w postaci pioruna. Poszczególne produkty mogą też mieć na sobie różne inne nadruki wykonywane na zamówienie.

Folie kablowe

W tej kategorii jest 7 produktów