Zapłonniki

Zapłonniki 

Zapłonniki to jedne z najważniejszych elementów oświetlenia tradycyjnego. Popularne startery sprawiają, że to w ogóle świeci. Dlatego, gdy ulegną awarii, należy koniecznie wymienić je na nowe. Warto wtedy sięgnąć po wysokiej jakości, oryginalne produkty, które przetrwają wiele lat prawidłowego użytkowania. W naszym sklepie internetowym Eldor24 nie mogło ich zabraknąć. Znajdziesz tutaj zapłonniki od cenionych dostawców, potwierdzonej jakości i wydajności. 

Przygotowaliśmy w ofercie startery o zróżnicowanym charakterze, dzięki czemu masz szansę dobrać produkt dostosowany do Twoich indywidualnych preferencji. Zapewniamy modele HID-CD-6 do lamp o mocy od 70 do 400W, jak i nieco mniejsze produkcje wykonane z wytrzymałego poliwęglanu. Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że nasza oferta stale się powiększa. Możesz liczyć na kolejne zapłonniki w niedługim czasie. Wszystko po to, aby zaspokoić oczekiwania każdego klienta.

Startery do lamp sodowych WLS

W naszym sklepie internetowym kupisz elektroniczne układy zapłonowe POLAMP do wysokoprężnych lamp sodowych WLS. To produkcje stworzone z myślą o źródłach światła o mocy od 70 do 400 watów. Głównym zadaniem startera w tym wypadku jest zapalenie lampy w czasie krótszym niż 5 sekund, z czego wywiązuje się bardzo dobrze. Każdy zapłonnik w ofercie ma obudowę wykonaną z wysokiej jakości materiałów. To odporne na korozję, ale i udary mechaniczne produkty. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że kupisz u nas zapłonniki o zmiennych wymiarach.

Różne rodzaje starterów w ofercie

Zdecydowaliśmy się zdywersyfikować ofertę pod kątem zapłonników. Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, czego aktualnie potrzebują. Dlatego też znajdziesz tutaj modele o zmiennych parametrach jakościowych i świetlnych. Wiele z produktów obsługuje źródła o różnej mocy, wszystkie jednak oferują to, co najważniejsze. Przede wszystkim są to produkcje trwałe, odporne na przeciążenia, udary i uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie skutecznie pracujące w układach przez długi czas. Przejrzyj wszystkie możliwości w tej kategorii i wybierz jeden z produktów już dziś.

Zapłonniki

W tej kategorii jest 3 produktów