Kurtyny świetlne

Kurtyny świetlne to doskonały sposób na oświetlenie domu jak i zewnętrznej części elewacji. Sprawdzą się u osób prywatnych, ale także w sklepach, biurach czy urzędach. Prezentują się wyjątkowo nocą, gdy można je podziwiać w całej okazałości. Stworzyliśmy kategorię, w której nie zabrakło mocno zróżnicowanych kurtyn, dzięki czemu dopasujesz je do swoich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy gwiazdki, sople, spadający śnieg czy ozdoby w kształcie kolorowej kuli. Dziesiątki propozycji specjalnie dla Ciebie, mamy więc nadzieję, że znajdziesz u nas produkt dostosowany do Twoich potrzeb. Kurtyny świetlne, jakie mamy w asortymencie, pochodzą od cenionych dostawców, możesz liczyć na ich długą żywotność i niski pobór energii.

Sople i spadający śnieg – hit ostatnich lat

Zarówno sople, jak i spadający śnieg w ostatnim czasie są chętnie wybieranym oświetleniem. Stosują je domownicy, aby rozświetlić okna w mieszkaniach, ale również właściciele placówek handlowych, aby zachęcić klientów do przybycia. Przygotowaliśmy więc kilka popularnych rozwiązań. Kupisz u nas sople, które po rozciągnięciu zamieniają się w drzewko pełne gałęzi, a na ich końcach znajdują się kolorowe lub białe światełka. Nie zabrakło sopli w wersji tradycyjnej, świecącej w ciepłej lub zimnej bieli. Nie zabrakło sopli o różnych długościach, co powiesz na 15 metrów przewodu pełnego lampek? Jak widzisz, możliwości jest naprawdę wiele, mamy nadzieję, że znajdziesz tę idealną.

Kurtyny Multi Kolor – wciąż popularne

Kurtyny świetlne stanowią lwią część tej kategorii, chcemy jednak podkreślić, że nie bez powodu. Zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty wiele modeli różnych producentów, zawsze jednak oferujących jakość i pewne działanie. Mamy bardzo nowoczesne kurtyny w gwiazdki w kolorze zimnej bieli, ale i wersje kolorowe. Te ostatnie wybierane są równie chętnie, prezentują się znakomicie i mogą oświetlać balkony, okna czy też samą choinkę. Co wybierzesz tym razem? Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.

Kurtyny świetlne

W tej kategorii jest 49 produktów