Ochronniki przepieć

Ochronniki przepięć

Skuteczna ochrona instalacji elektrycznych przed przepięciami sprawi, że jej użytkownicy będą mogli spać spokojnie. Modernizujesz, naprawiasz lub montujesz instalację i potrzebujesz sprawdzonych ochronników przepięć? W takim razie zachęcamy Cię do przejrzenia tej kategorii. Znajdziesz tutaj wszystko, czego aktualnie szukasz. Przygotowaliśmy ograniczniki przystosowane do instalacji zasilanych z pomocą fotowoltaiki. To produkcje skuteczne w działaniu, jednocześnie łatwe w montażu i bardzo trwałe. Mamy modele zbudowane ze specjalnego warystora o dużym przepływie.

Ochrona odgromowa instalacji PV to nasza specjalność. Przygotowaliśmy ofertę zdywersyfikowaną pod kątem liczby modułów i biegunów w konkretnych urządzeniach. Nie zabrakło produkcji o zmiennym prądzie maksymalnym, wyładowczym i udarowym. Także napięcie maksymalne w poszczególnych modelach nieco się różni. Dzięki temu zarówno sama instalacja, jak i wszystkie urządzenia korzystające z energii będą pracować sprawnie, a awaria ich nie uszkodzi.

Wybierz ochronnik, jakiego potrzebujesz

W tej kategorii czekają na Ciebie zróżnicowane ochronniki przepięć. Chcemy jednak podkreślić, że bez względu na Twój wybór, są to propozycje skutecznie zabezpieczające instalacje. Mają zmienną klasę ochrony, różne wyniki, jeśli chodzi o obsługiwane napięcie, opatentowane systemy wyłączania, precyzyjne i zaawansowane struktury. Wszystko to zwiększa jakość ich działania nawet przy użyciu jednego czy dwóch warystorów. Zachęcamy do przestudiowania całej oferty w poszukiwaniu ochronnika, jakiego aktualnie potrzebujesz.

Producenci ochronników w naszym sklepie

Zapewniamy ochronniki przepięć znanych, docenionych przez wielu specjalistów producentów. Skupiliśmy się na pozyskaniu produktów przede wszystkim niezwykle skutecznych w ochronie. Nasi dostawcy postawili na zupełnie to samo, stąd ochronniki mogące pracować w zmiennych temperaturach, o różnych klasach szczelności czy innym prądzie próbnym, maksymalnym i impulsowym. Mamy nadzieję, że ta kategoria sprosta Twoim oczekiwaniom.

Ochronniki przepieć

W tej kategorii jest 5 produktów