Lampy sodowe

Lampy sodowe

Lampy sodowe wyróżniają się kilkoma parametrami, które świadczą o ich jakości, jednocześnie szerokim zastosowaniu. Przede wszystkim jarznik jest w nich wykonany z długiej, szklanej rury, którą można porównać do litery U. W nim z kolei znajduje się mieszanina neonu i argonu, a także metaliczny sód. To on określa trwałość działania samej lampy, gdy go zabraknie, ta powoli przestanie świecić. Żarówki sodowe emitują światło w kolorze żółto-pomarańczowym o temperaturze barwowej równej 1800 K. To oznacza, że najczęściej stosuje się je do oświetlania autostrad, dróg szybkiego ruchu czy tuneli. Ich trwałość liczona jest w kilkunastu tysiącach godzin. Lampy sodowe 150w oraz inne, jakie znajdziesz w naszej ofercie to najwyższa jakość wykonania i pewny produkt. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich i wyboru jednego z nich.

O czym pamiętać kupując lampę sodową?

Jest kilka najważniejszych parametrów lamp sodowych, które wyznaczają ich jakość i oczywiście możliwości świetlne. Pierwszym jest bez dwóch zdań sama moc liczona najczęściej w amperach lub watach. Nie można zapomnieć o napięciu na lampie, które także ma znaczenie. Warto wspomnieć o skuteczności świetlnej, co ciekawe, lampy sodowe osiągają największą spośród wszystkich sztucznych źródeł światła obecnie stosowanych. Decydując się na taką lampę, skup się także na jej gabarytach, a dokładnie typie bańki, który zawsze jest oznaczony konkretną liczbą. Mamy nadzieję, że w prosty sposób odszukasz produkt, jakiego aktualnie potrzebujesz. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

Postaw na sprawdzonych producentów lamp

W naszym sklepie internetowym znajdziesz cenionych na rynku producentów, dostawców, z którymi współpracujemy od lat. Mamy do nich pełne zaufanie, dzięki czemu wiemy, że proponowane przez nas lampy i żarówki sodowe są najwyższej jakości. Jedną z marek jest LC TEC, to popularny, chętnie wybierany dostawca, który skupia się na produkcji lamp dostosowanych do potrzeb wymagających klientów. To jednak nie wszystko, sprawdź pozostałe firmy, z jakimi współpracujemy, przeglądając ofertę.

Lampy sodowe

W tej kategorii nie ma produktów.