Ograniczniki przepięć klasy C

Ograniczniki przepięć C

Ograniczniki przepięć C są nieodłącznym elementem każdej instalacji elektrycznej. To za ich sprawą, możesz skutecznie ochronić system przed skutkami przepięć, które mogą powstać na przykład podczas wyładowań atmosferycznych lub procesów łączeniowych w sieciach elektrycznych. Ograniczniki te mogą również skutecznie zabezpieczyć przed przepięciami, które mogłyby powstać w wyniku zadziałania zabezpieczeń instalacji. Ograniczniki przepięć w sieci Tn typu drugiego, a dawniej klasy C mogą służyć do załączania urządzeń elektrycznych, takich jak spawarki, transformatory czy też wszelkiego rodzaju silniki. Ich zastosowań jest więc przynajmniej kilka. 

Chcemy podkreślić, że w ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele modeli ograniczników przepięć B+C, wszystkie różnią się do siebie przede wszystkim ilością pól i liczbą modułów. Mamy nadzieję, że to ułatwi Ci ostateczny wybór egzemplarza, jakiego potrzebujesz. Co ważne, każdy dostępny w ofercie model to wysokiej jakości, skuteczny produkt przygotowany przez znanego i cenionego na rynku dostawcę. Możesz liczyć na pewną pracę urządzeń w każdych warunkach.

Parametry techniczne ograniczników przepięć

Wybierając ogranicznik przepięć C do własnych potrzeb, skup się na najważniejszych parametrach. To one określają możliwości zastosowania, a także skuteczności poszczególnych modułów. Przygotowaliśmy wiele propozycji do wyboru różniących się od siebie liczbą pól, prądem próbnym oraz maksymalnym wejścia. Nie zabrakło zmiennych wyników w przypadku temperatury pracy poszczególnych modeli, czasu ich reakcji, wilgotności pracy, a także dodatkowych zabezpieczeń i obciążalności styków sygnałowych. Chcemy podkreślić, że wszystkie modele mają odpowiedni certyfikat potwierdzający ich jakość i skuteczność. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych ograniczników przepięć w sieci TN C, jeśli jednak masz pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy, na jaki model powinieneś postawić i wytłumaczymy dlaczego!

Ograniczniki przepięć klasy C

W tej kategorii jest 6 produktów