Wyposażenie dodatkowe do taśm i węży LED

Wyposażenie dodatkowe do taśm i węży LED

Potrzebujesz dodatkowego wyposażenia do taśm i węży LED? W takim razie mamy całą kategorię tylko dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wysokiej jakości produkty, których często nie może zabraknąć podczas montażu oświetlenia, ale również w czasie napraw. Z pomocą dostępnego u nas wyposażenia skutecznie zmodernizujesz oświetlenie w domu, biurze czy budynku użyteczności publicznej. Zachęcamy do przejrzenia całej kategorii.

W ofercie wyposażenia dodatkowego do taśm i węży LED w sklepie Eldor24 znajdziesz wiele niezbędnych elementów. Będą to między innymi profile aluminiowe nawierzchniowe w wersji anodowanej. Nie zabrakło najmniejszych, a jakże potrzebnych produktów w postaci na przykład zaślepek do węża. W asortymencie czekają również przewody i wtyki RGB znanych i cenionych na rynku dostawców. Mamy nadzieję, że szybko znajdziesz coś, czego aktualnie potrzebujesz.

Profile aluminiowe, jakich potrzebujesz

Zachęcamy do wyboru profili aluminiowych LED dostępnych w naszej ofercie. To przygotowane do taśmy wersje o zróżnicowanych konstrukcjach. Przede wszystkim różnią się kształtem, ale jednocześnie wymiarami, głównie długością. Nasze profile przygotowali różni producenci, bo chcemy, aby klienci sami mogli decydować o tym, na co postawić. Do Twojej dyspozycji oddajemy produkty między innymi firmy PremiumLux oraz Prescot. Przeznaczone do zabudowy, wpuszczane w ścianę czy sufit, mocowane za pomocą wkrętów profile czekają. Zapraszamy do składania zamówień!

Przewody i złącza RGB – co znajdziesz w ofercie?

Panel sterowania oświetleniem LED RGB z pilotem to jeden z produktów w ofercie. Z pomocą pilota można sterować wieloma kontrolerami, a sam produkt pozwala łączyć kilka z nich w jedno. Niezawodne działanie i prosta obsługa to coś, co wyróżnia te rozwiązania. Kupisz u nas jednak również rozgałęźniki DC czy wtyki RGB o różnej liczbie pinów do zmiennych sterowników. Nie zabrakło złączy na taśmie z końcówką RGB czy konektorów do taśm. Na co zdecydujesz się tym razem?

Wyposażenie dodatkowe do taśm i węży LED

W tej kategorii jest 46 produktów