Lampki rowerowe

Lampki rowerowe

Skuteczne oświetlenie drogi przed rowerzystą to gwarancja bezpieczeństwa. Chcemy jednak zaznaczyć, że każdy kolarz musi zwrócić uwagę również na oświetlenie tylne. Wszystko po to, aby dać znać kierowcom o jego obecności już kilkaset metrów wcześniej. Dlatego też wprowadziliśmy do oferty lampki rowerowe zarówno na przód, jak i tył jednośladu. W ten sposób możemy zadbać o bezpieczeństwo wszystkich fanów kolarstwa. Nasza oferta obfituje w modele skuteczne, jednocześnie energooszczędne, działające przez wiele godzin.

W tej kategorii czekają na Ciebie latarki rowerowe o trwałej konstrukcji, odporne na deszcz, słońce, ale i skrajne temperatury. Przygotowaliśmy propozycje znanych marek, bardzo łatwe w montażu, jednocześnie niezwykle stabilne nawet podczas jazdy w trudnym terenie. Lampki rowerowe, jakie oferujemy powstały z wysokiej jakości materiałów, są łatwe w obsłudze. Wszystkie dostępne propozycje zagwarantują różne tryby świecenia, sam wybierzesz ten, który odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Komplet oświetlenia rowerowego

Komplety oświetlenia rowerowego, jakie mamy przyjemność przedstawić to wielofunkcyjne urządzenia. Składają się z kilku jasnych diod białych i czerwonych w przypadku oświetlenia tylnego. Oferują cztery oraz trzy funkcje w zależności od tego, gdzie zostaną umieszczone. Występują między innymi w kolorze srebrnym z czarną obejmą. Prezentują się więc elegancko, staną się kolejnym niezbędnym, jednocześnie świetnie wyglądającym dodatkiem do Twojego jednośladu.

Parametry lampek rowerowych

Decydując się na zakup lampek rowerowych z naszego sklepu internetowego, weź pod uwagę ich parametry. Przede wszystkim pamiętaj o tym, aby wybrać modele rozświetlające drogę przed Tobą na kilkadziesiąt metrów. Nie zapomnij o doborze kompletu, który rozmiarami nie będzie ingerował w komfort kierowania i pedałowania. Stawiaj na łatwe w montażu produkcje zasilane bateriami wymiennymi. Co ważne, dobrze, jeśli lampki zasilane są akumulatorami, wtedy wystarczy, że je podładujesz, gdy się wyczerpią. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości i złożenia zamówienia.

Lampki rowerowe

W tej kategorii jest 12 produktów