Ochrona odgromowa

Filtruj według

Typ
więcej... mniej
Średnica (mm)
więcej... mniej
Długość (m)
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Wysokość (mm)
więcej... mniej
Szerokość (mm)
więcej... mniej
Głębokość (mm)
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Ilość modułów
więcej... mniej
Prąd zwarciowy (kA)
więcej... mniej
Przekroje przyłączy (mm2)
więcej... mniej
Długość (mm)
więcej... mniej
Liczba przewodów podłączonych
więcej... mniej
Filtr
Ochrona odgromowa

Ochrona odgromowa

Obiekty budowlane powinny być wyposażone w skuteczną instalację odgromową. Dzięki niej energia powstała przy uderzeniu pioruna, zostanie przetransportowana poza budynek, co zapobiegnie pożarowi. W ofercie naszego sklepu internetowego Eldor24 czekają na Ciebie najwyższej klasy piorunochrony, które zainstalujesz między innymi na dachach, elewacjach, w gruncie, a nawet we wnętrzu. Przygotowaliśmy bogaty asortyment uchwytów, złączy, produktów do uziomu, haków czy skrzynek probierczych. Nie zabrakło także różnego rodzaju ograniczników. 

Odgromienie domu to kluczowa sprawa, o której warto pamiętać już podczas prac wykończeniowych na elewacji. Jednak, aby było skuteczne, powinno być wykonane według konkretnego projektu, a także przygotowane przez specjalistów. Nie można zapomnieć o najwyższej jakości elementach całego piorunochronu, które bez dwóch zdań są w tym wszystkim najważniejsze. W naszym sklepie czekają na Ciebie tylko i wyłącznie sprawdzone rozwiązania, przygotowane przez znanych i cenionych na rynku producentów. Możesz więc liczyć na ich skuteczne działania w przypadku wyładowań atmosferycznych.

Ograniczniki przepięć i akcesoria

Ochrona odgromowa obiektów budowlanych wymaga od Ciebie zainstalowania ograniczników przepięć, co wpłynie na pełne bezpieczeństwo domowników, a także samych urządzeń elektrycznych w budynku. Stąd w naszym sklepie liczne ochronniki przepięć o różnych parametrach. To jednak nie koniec, zadbaliśmy o to, aby nie zabrakło zacisków dwustronnych, szynowych czy grotów do uziomu prętowego. Uziom bezgwintowy, pobijak do wbijania uziomu w grunt czy uchwyty wkręcane z kołkami rozporowymi to kolejne propozycje u nas dostępne. 

Jak sam widzisz, możliwości jest naprawdę wiele, a co ważne, wszystkie przygotowali zaufani dostawcy. Dlatego tez mamy nadzieję, że odszukasz produkt lub komplet, którego aktualnie potrzebujesz. Jeśli z kolei masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty, skontaktuj się z nami, chętnie na każde odpowiemy.

Ochrona odgromowa

W tej kategorii jest 79 produktów