Ochrona odgromowa

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
4 1889
Producenci
Filtr
Ochrona odgromowa

Ochrona odgromowa

Obiekty budowlane powinny być wyposażone w skuteczną instalację odgromową. Dzięki niej energia powstała przy uderzeniu pioruna, zostanie przetransportowana poza budynek, co zapobiegnie pożarowi. W ofercie naszego sklepu internetowego Eldor24 czekają na Ciebie najwyższej klasy piorunochrony, które zainstalujesz między innymi na dachach, elewacjach, w gruncie, a nawet we wnętrzu. Przygotowaliśmy bogaty asortyment uchwytów, złączy, produktów do uziomu, haków czy skrzynek probierczych. Nie zabrakło także różnego rodzaju ograniczników. 

Odgromienie domu to kluczowa sprawa, o której warto pamiętać już podczas prac wykończeniowych na elewacji. Jednak, aby było skuteczne, powinno być wykonane według konkretnego projektu, a także przygotowane przez specjalistów. Nie można zapomnieć o najwyższej jakości elementach całego piorunochronu, które bez dwóch zdań są w tym wszystkim najważniejsze. W naszym sklepie czekają na Ciebie tylko i wyłącznie sprawdzone rozwiązania, przygotowane przez znanych i cenionych na rynku producentów. Możesz więc liczyć na ich skuteczne działania w przypadku wyładowań atmosferycznych.

Ograniczniki przepięć i akcesoria

Ochrona odgromowa obiektów budowlanych wymaga od Ciebie zainstalowania ograniczników przepięć, co wpłynie na pełne bezpieczeństwo domowników, a także samych urządzeń elektrycznych w budynku. Stąd w naszym sklepie liczne ochronniki przepięć o różnych parametrach. To jednak nie koniec, zadbaliśmy o to, aby nie zabrakło zacisków dwustronnych, szynowych czy grotów do uziomu prętowego. Uziom bezgwintowy, pobijak do wbijania uziomu w grunt czy uchwyty wkręcane z kołkami rozporowymi to kolejne propozycje u nas dostępne. 

Jak sam widzisz, możliwości jest naprawdę wiele, a co ważne, wszystkie przygotowali zaufani dostawcy. Dlatego tez mamy nadzieję, że odszukasz produkt lub komplet, którego aktualnie potrzebujesz. Jeśli z kolei masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty, skontaktuj się z nami, chętnie na każde odpowiemy.

Ochrona odgromowa

W tej kategorii jest 48 produktów