Kable RCA (Cinch)

Złącze RCA zwan również jako AV lub cinch, wykorzystywane jest najczęściej w sprzęcie audio-video z naciskiem na starsze telewizory. Przewód ten uległ awarii i potrzebujesz nowego? W takim razie zachęcamy do przejrzenia tej kategorii, bo przygotowaliśmy dla Ciebie dziesiątki propozycji. Kupisz u nas złącza RCA-cinch w różnych wersjach, będą to produkcje o zróżnicowanej liczbie wtyków czy też o zmiennych długościach przewodów. Wszystko to sprawi, że prawdopodobnie dostosujesz wersję do swoich indywidualnych potrzeb. Chcemy zaznaczyć, że postawiliśmy na dywersyfikację w całym tego słowa znaczeniu. Nie brak więc przewodów łączonych, gdzie po jednej stronie znajdą się złącza 2xRCA, a po drugiej Mini Jack czy SVHS to tylko przykłady, sprawdź pozostałe możliwości.

Przewody RCA o różnej długości

Złącza cinch występują na przewodach o zmiennej długości. Przygotowaliśmy propozycje, które najczęściej mają około 2,5 metra. To popularne wymiary, pozwalają połączyć urządzenia oddalone od siebie na znaczną odległość. Nasza oferta obejmuje jednak rozwiązania dłuższe oraz krótsze. Zapewniamy kable mierzące 1,2 metra, 5 metrów, a nawet 10 metrów. Dzięki temu możemy sprostać różnym oczekiwaniom klientów. Do jakiej grupy należysz Ty? Potrzebujesz krótszych czy dłuższych przewodów cinch? Chętnie się tego dowiemy, musisz tylko złożyć zamówienie! Spakujemy je dla Ciebie, odpowiednio zabezpieczymy i czym prędzej wyślemy.

Gniazda RCA na płytce – różne rodzaje

Nie potrzebujesz złączy cinch, a same gniazda? Czasem awarii nie ulega kabel, a właśnie płytka. Na szczęście z naszą pomocą wymienisz wtyki RCA, jak i płytki. Zapewniamy wersje z czterema gniazdami, a także rozgałęziacze oferują dwa dodatkowe wtyki lub dwa kolejne gniazda. Nie zabrakło produktów, które z jednego wejścia EURO tworzą trzy dodatkowe gniazda EURO, wejście SVHS i 3xRCA. Jak widzisz, wybór jest naprawdę duży. Kilkadziesiąt propozycji cenionych i cieszących się zaufaniem producentów czeka, co wybierzesz tym razem?

Kable RCA (Cinch)

W tej kategorii jest 26 produktów