Oczyszczacze powietrza

Alergicy, osoby starsze, ale i wszyscy dorośli oraz dzieci powinni przebywać w pomieszczeniach, gdzie powietrze jest czyste, przede wszystkim wolne od drobnoustrojów. Jednak bez odpowiednich urządzeń nie byłoby to możliwe. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty oczyszczacze powietrza. Sprzęt najwyższej klasy, który poradzi sobie z zanieczyszczeniami w mniejszych, jak i tych większych pomieszczeniach. Za sprawą wykorzystania odpowiednich filtrów między innymi HEPA i węglowych, stworzą prawidłowe warunki do funkcjonowania, Co ważne, również dla osób narażonych na wystąpienie objawów alergii na kurz, roztocza, pyłki kwiatów czy drzew. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich oczyszczaczy powietrza, jakie znalazły się w naszej ofercie. Wybierz model dostosowany do Twoich potrzeb. Jeśli nie wiesz, na jaki postawić, służymy pomocą.

Poznaj producentów naszych oczyszczaczy powietrza

Nasz asortyment stale się powiększa, na tę chwilę chcemy zaproponować oczyszczacze powietrza znanej marki Volteno. To producent, który słynie z ich produkcji. Od wielu lat dba o udoskonalenie każdego modelu, wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania, które przyczyniają się do zwiększonej skuteczności usuwania zanieczyszczeń. Co ważne, skupia się także na aspekcie wizualnym i estetycznym. Dzięki temu do Twojej dyspozycji są urządzenia o bardzo minimalistycznej formie, niewielkie, jednocześnie eleganckie. Dopasują się do nowoczesnych wnętrz pomieszczeń, takich jak salon, sypialnia czy pokój dziecka.

O czym pamiętać wybierając oczyszczacz powietrza?

Wybierając oczyszczacz powietrza, zwróć uwagę na materiał wykonania obudowy, najlepiej, jeśli będzie to ABS z dodatkiem metalu dla wzmocnienia konstrukcji. Postaw na urządzenie odpowiednich wymiarach, nie zapomnij o najważniejszym, czyli filtrach. najlepiej, jeśli w zestawie znajdzie się filtr HEPA i węglowy. Wybierz sprzęt z funkcją jonizacji i aromaterapii. Zachęcamy także do zakupu urządzeń o kilku etapach filtracji, ze wskaźnikiem wymiany filtra czy regulacją prędkości nawiewu. Sprawdź, z czym poradzi sobie konkretny oczyszczacz powietrza. Najlepiej, jeśli usunie roztocza, drobnoustroje, wirusy, bakterie, ale i popularne alergeny, takie jak kurz, pyłki drzew czy krzewów.

Oczyszczacze powietrza

W tej kategorii jest 3 produktów