Oprawy dekoracyjne pozostałe

Oprawy dekoracyjne 

Oświetlenie nie zawsze musi spełniać funkcję praktyczną. Czasem może stać się świetnym dodatkiem do wykończenia wnętrza lub zewnętrza. Wyszliśmy więc z założenia, że kategoria, w której znajdą się oprawy dekoracyjne to doskonały pomysł. Przygotowaliśmy dla Ciebie dziesiątki propozycji, obok których, mamy nadzieję, nie przejdziesz obojętnie. Nasza oferta obejmuje lampki nocne, jak i oprawy montowane na ścianie. Do Twojej dyspozycji oddajemy również oprawy sufitowe, świetnie sprawdzające się w miejscach użytkowych pomieszczenia.

Przygotowaliśmy kategorię pełną wyjątkowych propozycji od znanych, chętnie wybieranych producentów. Zadbaliśmy o to, aby pojawiły się tutaj jakościowe produkty, oferujące właściwie mocne światło. Nie mogliśmy jednak zapomnieć o zróżnicowaniu oferty pod kątem wykończenia każdego z modeli. Dlatego też czekają na Ciebie oprawy o wielu kształtach od kwadratowych po okrągłe. Sprawdź, co dokładnie możesz kupić, a następnie wybierz jedną lub kilka propozycji.

Wtykowe lampki nocne – idealne do sypialni

Jedną z najciekawszych propozycji w tej kategorii jest lampka nocna wtykowa. Występuje w kilku wersjach, sprawdza się świetnie jako dodatkowe oświetlenie, które może świecić się nawet całą noc. Wiele modeli w naszej ofercie ma czujnik zmierzchu, co doskonale sprawdza się w sypialniach i pokojach dziecięcych. Polecamy również lampki samoprzylepne, działają na podobnej zasadzie, co wtykowe jednak za sprawą baterii. Niemały wybór możliwości, wszystkie produkcje znanych dostawców, trwałe i bezpieczne. Zachęcamy do zakupów!

Piękne wiszące oprawy oświetleniowe

Nie tylko lampki wtykowe, nasza oferta obejmuje także oprawy oświetleniowe w wersji wiszącej. Dostępnych jest wiele modeli o zróżnicowanym wykończeniu. Przede wszystkim zmiany widać w kolorze, ale i kształtach. W naszym asortymencie znajdziesz także oprawy sufitowe punktowe i oprawy halogenowe do wymiany w przypadku uszkodzenia poprzednich. Sprawdź, co dokładnie czeka na Ciebie w Eldor24, mamy nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz.

Oprawy dekoracyjne pozostałe

W tej kategorii jest 24 produktów