Kable telekomunikacyjne zewnętrzne

Zewnętrzne przewody telekomunikacyjne

Zastosowanie materiałów wysokiej jakości, a także odpowiednio dobranej izolacji, sprawia, że oferowane przez nas przewody doskonale nadają się do budowy telekomunikacyjnych sieci miejscowych. Pozwolą na połączenie abonentów do centrali - zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych.

Kabel XzTKMXpw może być układany w kanalizacji kablowej, a nawet bezpośrednio w ziemi. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby skorzystać z niego na terenach narażonych na wpływ promieniowania UV czy też innego rodzaju czynników zewnętrznych. Umożliwia to wszystko sposób wykonania tego typu przewodów. Żyły tworzone są z drutów miedzianych o odpowiednio dobranej średnicy, natomiast izolacja z polietylenu pełnego lub piankowego.

Jaki przewód XzTKMXpw wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz kable zróżnicowane pod względem sposobu wykonania, dlatego przed zakupem warto zwrócić uwagę na konkretne parametry techniczne. Pomogą one w podjęciu właściwej decyzji. Co trzeba sprawdzić? Między innymi liczbę żył tworzących wiązkę i średnicę przewodu.

Do tego dochodzi między innymi rodzaj uszczelnienia, sposób wykonania powłoki (na przykład z polietylenu odpornego na wpływ promieniowania ultrafioletowego), a także elementy dodatkowe. W katalogu znajdziesz chociażby przewód XzTKMXpw z dodatkową zaporą przeciwwilgociową, dzięki której bardzo dobrze znosi on wpływ wilgoci.

Zewnętrzne przewody telekomunikacyjne okażą się świetnym wyborem zarówno wewnątrz budynków, w których panują trudne warunki, jak i na zewnątrz. Bez względu na to, czy mają znaleźć się bezpośrednio w gruncie czy kanalizacji kablowej.

Zachęcamy do zapoznania się z budową kupowanych przewodów, jak również z ich dokładnym przeznaczeniem. Dzięki temu możliwy stanie się wybór odpowiednich produktów, które zagwarantują stabilną łączność w każdej sytuacji. Co ważne, przygotowane zostały one w taki sposób, aby posłużyć przez bardzo długi czas. Zdecydowanie zmniejsza to więc ryzyko nieprzewidzianych wydatków w ramach realizacji poszczególnych inwestycji.

Kable telekomunikacyjne zewnętrzne

W tej kategorii jest 20 produktów