Wiertła do szkła

Chcesz wykonać otwór w materiale szklanym, ale boisz się, że ulegnie on nieodwracalnemu uszkodzeniu? W takim razie koniecznie powinieneś zainwestować w odpowiednio dobrane wiertło do szkła. Dostępne w ofercie sklepu internetowego Eldor24 modele łączą w sobie precyzję działania oraz wygodę i bezpieczeństwo stosowania. Produkt odznacza się wytrzymałością oraz odpornością na zniszczenie. Jego cechą charakterystyczną jest praktyczny, lekko zaostrzony grot służący do robienia otworów w szybie. Wiertła do szkła można z łatwością dopasować do różnego rodzaju wiertarek. Warto od razu nabyć cały zestaw tego typu akcesoriów, tym bardziej, że ich cena nie jest zbyt wygórowana. Mając je zawsze pod ręką, będziesz mógł sprawnie wykonać właściwie każdą pracę montażową, w trakcie której jednym z materiałów przeznaczonych do obróbki jest szkło.

Wiertła do szkła – najważniejsze rodzaje

Wiertła do szkła dzieli się na różne rodzaje. Biorąc pod uwagę ich kształt, można wyodrębnić modele płetwowe oraz rurowe. Te pierwsze mają końcówkę do złudzenia przypominającą trójkątną płetwę. Są one niezastąpione przy wierceniu w ceramice. Za ich pomocą można także bez problemu wykonywać niewielkie otwory o bardzo precyzyjnym wykończeniu. Z kolei rurowe wiertło do szkła używane jest głównie do wykonywania otworów o znacznie większej średnicy.  Materiał cięty jest bardzo precyzyjnie, przy czym nie wywiera się na to tworzywo większego nacisku. Dlatego też przy użyciu tego akcesorium wierci się duże dziury w szkle bez ryzyka jego uszkodzenia.

Wiertła do szkła – wybierz najlepszy model!

Zanim wybierzesz odpowiedni model wiertła do szkła, najpierw zwróć uwagę na to, czy kupiony model jest idealnie dopasowany do Twojej wiertarki. Zastanów się, do jakiego materiału szklanego najczęściej będziesz używał danego akcesorium. Wraz z wiertłem warto zakupić także odpowiednią ostrzałkę. Końcówka tego produktu z biegiem czasu ulega bowiem stępieniu, co negatywnie przekłada się na jakość wiercenia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Wiertła do szkła

W tej kategorii jest 1 produkt