Matryce do prasek

Chcesz nabyć wysokiej jakości matryce do prasek w bardzo atrakcyjnej cenie? W takim razie doskonale trafiłeś! W ofercie sklepu internetowego Eldor24 masz do wyboru różne rodzaje elementów przeznaczonych do zaciskania złączek kablowych oraz końcówek w trakcie wykonywanych prac monterskich, elektrycznych oraz instalatorskich. Sprzedawane przez nas modele różnią się między sobą wielkością, kształtem oraz przeznaczeniem. Zanim zdecydujesz się na zakup którejkolwiek z nich, powinieneś najpierw sprawdzić dokładne parametry zaciskanych części. Nie bez znaczenia jest też materiał, z którego wyprodukowano dany przewód, jak również indywidualny przekrój danego kabla. Wysokiej klasy matryce do prasek wykonywane są ze starannie wyselekcjonowanych tworzyw. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będą one trwałe oraz wytrzymałe, a ich stosowanie przyczyni się do stworzenia stabilnych połączeń przewodów instalacyjnych i elektrycznych.

Matryce do prasek – jakie modele wybrać?

Jeśli do tej pory nie miałeś nigdy do czynienia z takimi urządzeniami, jak zaciskarki, wybór odpowiednich matryc do tego typu sprzętu może Ci sprawić nie lada problem. Jeśli dysponujesz praską typu PR 50 i PR 50 D, powinieneś zdecydować się na matryce do prasek wykonane poza normą DIN. Z kolei przy zaciskarkach ręcznych typu PR 33 świetnie sprawdzają się różne rodzaje matryc przeznaczonych do zgniatania końcówek konektorowych, oczkowych i tulejkowych tak z izolacją, jak i bez izolacji. Natomiast matryce US4 wykorzystywane są powszechnie do złączek oraz końcówek aluminiowych. Matryce R 50 są idealne dla miedzianych końcówek oczkowych bez izolacji, których przekrój przewodów oscyluje na poziomie od 10 do 50 mm2. Matryce ST idealnie nadają się natomiast do zaprasowywania końcówek tulejowych.

Matryce do prasek – już dziś kup odpowiedni model dla siebie!

Wybierając matryce do prasek, warto skonsultować się ze specjalistami z naszego sklepu. Z przyjemnością wskażą Ci oni, jaki model najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Udziela Ci też praktycznych informacji na temat ich stosowania.

Matryce do prasek

W tej kategorii nie ma produktów.