Uchwyty PV

Uchwyty do paneli fotowoltaicznych

Modernizujesz, naprawiasz lub montujesz panele fotowoltaiczne? W takim razie potrzebujesz solidnych elementów montażowych, produktów, które zapewnią stabilność zarówno samych paneli, jak i całego systemu. Przygotowaliśmy więc ofertę, która obfituje w tego typu rozwiązania. Co powiesz na uchwyty do paneli fotowoltaicznych, produkcje głównie w formie podstawek do opasek zaciskowych, które występują w różnych wydaniach. To produkty pakowane wielosztukowo, zachęcamy więc do ich zakupu przede wszystkim monterów i serwisantów fotowoltaiki.

Ofertę zdywersyfikowaliśmy pod kątem sposobu montażu uchwytów oraz ich konkretnej funkcji. Dlatego też nie zabraknie tutaj wersji do przewodów i paskowych, część z nich także pakowana jest w wielu egzemplarzach. Wszystkie produkcje, o których piszemy, stworzone zostały z wysokiej jakości tworzyw sztucznych odpornych na uszkodzenia, czynniki zewnętrzne i odkształcenia. Postaw na jedną z propozycji w tej kategorii, a jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty, zgłoś się do nas!

Uchwyty paskowe i do przewodów

Uchwyty do fotowoltaiki występują w kilku wersjach w naszym sklepie internetowym Eldor24. Chcemy przedstawić między innymi modele paskowe z zewnętrznym ząbkowaniem. To produkty wykonane z tworzywa sztucznego, między innymi poliamidu i polietylenu. Ich praca może odbywać się w temperaturach do 60 stopni Celsjusza, przy najniższych -25 stopni Celsjusza. Polecamy modele o różnej długości taśmy i zmiennej maksymalnej średnicy wiązki. Zapewniamy także uchwyty do przewodów fotowoltaicznych, mamy egzemplarze do kabli o różnych przekrojach. 

Podstawki montażowe do PV

Uchwyt do paneli fotowoltaicznych przyjmuje różną formę. Co powiesz na podstawkę montażową? Mocowana na kleju, wykonana z poliamidu PA, dostępna w różnej formie, gdy mowa o szerokości, wysokości jej konstrukcji czy też średnicy otworu montażowego. Przygotowaliśmy uchwyty do paneli fotowoltaicznych w wersji podstawek, które sprawdzą się przy opaskach kablowych o zmiennej szerokości. Mamy nadzieję, że sprostamy tym Twoim indywidualnym oczekiwaniom.

Uchwyty PV

W tej kategorii jest 3 produktów