Promienniki podczerwieni

Promienniki podczerwieni

Promienniki podczerwieni są coraz chętniej wykorzystywane między innymi w hodowli zwierząt. Dlatego też nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. Stworzyliśmy kategorię, gdzie czekają na Ciebie różne modele promienników o zmiennej mocy, rodzaju trzonka, kształcie bańki czy materiale jej wykonania. W ten sposób jesteśmy w stanie dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. Nasze promienniki ciepła są nie tylko skuteczne, gdy mowa o grzaniu, ale również pobierają mniej mocy od tradycyjnych produktów tego rodzaju. Przygotowaliśmy w ofercie tylko i wyłącznie najnowocześniejsze technologicznie promienniki na podczerwień, możesz więc liczyć na wysoką wydajność i długie, bezproblemowe działanie. Znajdziesz u nas produkty znanych marek, z którymi współpracujemy już od wielu lat. Sprawdź wszystkie propozycje, jakie udostępniamy.

Parametry promienników podczerwieni

Szukasz wysokiej jakości promiennika elektrycznego? W takim razie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziesz u nas produkcje efektywne nawet w pochmurne dni w pomieszczeniach bez dostępu do światła z zewnątrz. Najważniejszym parametrem poszczególnych modeli jest bez dwóch zdań ich trwałość. Możesz liczyć na kilka tysięcy godzin ciągłej pracy bez najmniejszych kłopotów. Stawiaj na wersje z napięciem 230V, co ułatwi montaż i użytkowanie. Oczywiście podczas zakupów zwróć uwagę na rodzaj trzonka i temperaturę barwową, która powinna wynosić około 3000 K. Nasze lampy kwoka sprawdzą się w przemyśle spożywczo-przetwórczym, lakiernictwie, drukarstwie, przemyśle skórzanym oraz w hodowli trzody chlewnej i kurcząt. 

Producenci promienników podczerwieni

Stale poszerzamy naszą ofertę promienników na podczerwień. Chcemy Ci zaproponować źródła ciepła najwyższej jakości od znanych dostawców. Współpracujemy od lat między innymi z firmą Helios. To jeden z liderów na rynku, ceniony przez odbiorców. Możesz mieć pewność, że w przyszłości znajdziesz w naszym sklepie internetowym więcej marek tworzących promienniki podczerwieni. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami!

Promienniki podczerwieni

W tej kategorii jest 9 produktów