Wentylatory biurkowe i podłogowe

Upał daje się we znaki? Mamy sposób na to, abyś schłodził się bez względu na to, czy pracujesz w domu, z biura czy jesteś pracownikiem produkcji lub magazynu. Przygotowaliśmy kategorię, w której czekają na Ciebie tylko i wyłącznie wentylatory! Produkcje zróżnicowane pod kątem rozmiarów, ale również miejsca ewentualnego montażu. Nasza oferta obejmuje na przykład wentylatory podłogowe, duże, jednocześnie regulowane, mocne, sprawdzające się na przykład w zakładach pracy. Nie zapomnieliśmy jednak o wszystkich pracujących z domu, wentylatory biurkowe także pojawiły się w naszej ofercie. Czekają tutaj na Ciebie również modele kolumnowe, świetnie schładzające większy obszar. Wybór należy oczywiście do Ciebie, możliwości masz wiele, dzięki czemu prawdopodobnie odszukasz model dostosowany do Twoich potrzeb.

Wentylatory biurkowe

Gorąco polecamy wentylatory biurkowe, mamy ich w ofercie naprawdę wiele. Prawdopodobnie znajdziesz więc model dla siebie. Pamiętaj, że produkty różnią się między innymi rozmiarem czy mocą, śmigło wykonane najczęściej z aluminium może mieć różną średnicę. Wybierz odpowiedni model, który spełni Twoje oczekiwania. Chcemy podkreślić, że wiele dostępnych u nas wentylatorów biurkowych zasilanych jest przez USB. Dzięki temu nie potrzebujesz dodatkowego miejsca w przedłużaczu, które i tak już jest ograniczone ze względu na liczbę podłączonych urządzeń. 

Wentylatory przemysłowe

Skupiliśmy się na przygotowaniu oferty, w której znalazły się także wentylatory przemysłowe. 

Produkty o zmiennej średnicy i wydatku powietrza, mocy oraz różnych obrotach silnika na minutę. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości i wyboru jednego z urządzeń o odpowiednim ciśnieniu statycznym i akustycznym. Czeka na Ciebie wiele modeli, które różnią się także poborem prądu, temperaturą maksymalną działania czy napięciem zasilania. Oczywiście kształt i sposób montażu również będzie inny w przypadku konkretnych propozycji znanych i cenionych marek. Jeśli nie wiesz, co wybrać i masz pytania, skontaktuj się z nami!

Wentylatory biurkowe i podłogowe

W tej kategorii jest 23 produktów