Przewody wielożyłowe okrągłe

Przewody wielożyłowe okrągłe

Zastosowanie przewodów YDY jest bardzo szerokie. Okażą się przydatne w urządzeniach elektrycznych pracujących zarówno w środowisku suchym, jak i wilgotnym. Co ważne, bez przeszkód można układać je na tynku oraz pod tynkiem. Wpływ na to wszystko ma oczywiście sposób wykonania tego typu produktów.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz przewody wielożyłowe, zróżnicowane pod względem średnicy, a także pozostałych parametrów technicznych. Z tego właśnie powodu z łatwością dobierzesz konkretne produkty do wybranych zastosowań, jak również specyfiki urządzeń, do których kable mają zostać podłączone.

Przewód YDY - co to jest?

Produkty te są wykonywane z miedzi, dysponują izolacją przygotowywaną najczęściej z polwinitu. Przewody służą głównie do montażu w różnych urządzeniach elektrycznych, dlatego za każdym razem muszą zostać w odpowiedni sposób dobrane. Uwagę należy zwrócić przede wszystkim na liczbę żył, jak również na ich przekrój. W zależności od potrzeb, zakupiony może zostać na przykład przewód YDY 3x1,5. Zapis ten oznacza, ze składa się on z trzech żył o średnicy 1,5 mm. W sklepie znajdziesz też przewody 2x4, 2x1, 3x2,5, 3x6 i wiele innych.

Tak szeroki wybór sprawia, że z łatwością dobierzesz przewody do posiadanych urządzeń. To jednak nie koniec. Przed zakupem należy sprawdzić także inne parametry, które w równym stopniu mogą wpływać na przydatność przewodu. Mowa tu między innymi o maksymalnej i minimalnej temperaturze, jaką może osiągnąć żyła czy chociażby dopuszczalny zakres napięcia znamionowego.

Żyły znajdujące się w przewodzie są przygotowywane w różnych kolorach, co zdecydowanie ułatwia ich identyfikację. Dzięki temu ich podłączanie okaże się znacznie łatwiejsze. Zastosowanie odpowiednich materiałów ochronnych oraz izolacyjnych sprawia, że przewód wielożyłowy okrągły wyróżnia się niezwykle szerokim zastosowaniem. Doskonale radzi sobie w różnych warunkach, zarówno suchych, jak i mokrych. Zachęcamy więc do zapoznania się z wszystkimi dostępnymi produktami, a także wybrania tych najlepszych.

Przewody wielożyłowe okrągłe

W tej kategorii jest 32 produktów