Kable głośnikowe i mikrofonowe

Wysokiej jakości kable głośnikowe i mikrofonowe

Podczas przygotowywania systemu audio, nie możesz skupiać się wyłącznie na urządzeniach końcowych. Ich prawidłowe działanie nie będzie bowiem możliwe bez odpowiednich przewodów. Kabel głośnikowy w znaczącym stopniu wpływa na jakość przesyłanych treści. To samo tyczy się przewodów mikrofonowych. Bagatelizowanie ich znaczenia może więc sprawić, że gotowy system nie będzie spełniał odpowiednich wymagań.

Z tego właśnie powodu przygotowaliśmy szeroką ofertę produktową, składającą się z kabli przystosowanych do różnych warunków i sprzętów. Dzięki temu, w łatwy sposób znajdziesz produkt zapewniający wysoką jakość dźwięku.

Kabel głośnikowy – jaka grubość?

Spore zróżnicowanie katalogu produktowego sprawia, że przed zakupem konkretnych produktów warto zwrócić uwagę na ich specyfikację. Kluczowym parametrem w przypadku przewodów głośnikowych będzie ich grubość. Jaka wartość okaże się odpowiednia? To zależy od rodzaju oraz mocy głośnika. Jeśli oscyluje ona wokół 70-80 W, dobrym wyborem będzie przewód głośnikowy 1,5 mm2. W przypadku mocy ponad 100 W, lepiej wybrać kabel głośnikowy 2,5 mm2.

To jednak nie wszystko. W katalogu przygotowaliśmy także przewody o większej grubości (nawet 4 mm2 i 6 mm2), które zagwarantują skuteczną obsługę jeszcze mocniejszych urządzeń. Nie musisz więc obawiać się żadnymi ograniczeniami pod tym względem.

Czym jeszcze wyróżnia się kabel głośnikowy? Uwagę zwróć na jego długość. W zależności od potrzeb, zapewniamy dostęp do standardowych kabli do użytku domowego, a także produktów, które znajdują zastosowanie na dużych scenach – między innymi podczas koncertów i festiwali. Ich długość może wynieść nawet 100 metrów.

Każdy przewód głośnikowy został wykonany z użyciem wysokiej jakości materiałów, które stanowią gwarancję najlepszego możliwego przesyłu treści. Mają one więc ogromny wpływ na jakość i stabilność dźwięku. Bez względu na to, do jakich urządzeń zostaną podłączone – czy będą to głośniki lub mikrofony domowe czy też sprzęty estradowe.

Kable głośnikowe i mikrofonowe

W tej kategorii jest 18 produktów