Filtruj według

Ilość modułów
więcej... mniej
Prąd zwarciowy (kA)
więcej... mniej
Przekroje przyłączy (mm2)
więcej... mniej
Typ
więcej... mniej
Filtr
Ograniczniki przepięć

Ograniczniki przepięć

Ograniczniki przepięć to skuteczny sposób na zabezpieczenie instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym, budynku firmowym, a nawet hali magazynowej czy produkcyjnej. Mają zdolność do pochłaniania znacznych energii, jednocześnie wpływają na ochronę układu izolacyjnego podczas przepięć różnego rodzaju. W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi ograniczniki przepięć beziskiernikowe, składające się z co najmniej jednej kolumny warystorów w szczelnej obudowie. Są to lekkie, hydrofobowe, odporne na uszkodzenia urządzenia, które mogą stać się niezależnymi konstrukcjami napowietrznymi lub wnętrzowymi. 

W asortymencie sklepu czeka na Ciebie wiele ograniczników w obwodzie elektrycznym, których zastosowanie w instalacji elektrycznej będzie wręcz niezbędne. Przygotowaliśmy różne propozycje do wyboru, które przede wszystkim mają zmienne parametry techniczne, dzięki czemu dobór konkretnego będzie bardzo prosty. Chcemy zaznaczyć, że wszystkie dostępne ograniczniki przepięć zostały przygotowane przez cenionych na rynku producentów, co z pewnością docenisz. 

Beziskiernikowe ograniczniki przepięć

W sklepie Eldor24 czekają na Ciebie beziskiernikowe ograniczniki przepięć, które mają idealne i ciągłe charakterystyki napięciowo-prądowe. Urządzenia te skutecznie zareagują na każdą zmianę napięcia w urządzeniach ochronnych, zagwarantują także płynne przejście od małych do dużych prądów wyładowczych. Mogą stanowić na przykład skuteczną ochronę przed wyładowaniami atmosferycznymi bez względu na ich energię. Beziskiernikowe ograniczniki przepięć można rozbudowywać o kolejne warystory, ich połączenie zwiększy obciążalność prądową całego układu. Na koniec chcemy zauważyć, że ograniczniki napięcia w trakcie spokojnej pracy zużywają niezwykle małą ilość energii. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych w naszym sklepie internetowym ograniczników przepięć. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty skontaktuj się z nami, chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Ograniczniki przepięć

W tej kategorii jest 26 produktów