Filtruj według

Stopień ochrony (IP)
więcej... mniej
Źródło światła
więcej... mniej
Zasilanie (V)
więcej... mniej
Moc (W)
więcej... mniej
Filtr
Oprawy zewnętrzne

Oprawy oświetleniowe zewnętrzne charakteryzują się przede wszystkim wysoką odpornością na uszkodzenia i zachlapania. Będą pracować w trudnych warunkach atmosferycznych, więc ich jakość musi stać na najwyższym poziomie. W naszym sklepie czekają na Ciebie produkcje o stopniu szczelności IP65, a więc odporne na strumień wody pod ciśnieniem. Takie produkty spełnią oczekiwania użytkowników w miejscach, gdzie samo otoczenie często jest czyszczone pod bieżącą wodą. Chcemy zaznaczyć, że opisywane produkty nie są całkowicie wodoszczelne, jednak bez problemu wytrzymają codzienne narażanie ich na kontakt z cieczą. Polecamy przejrzeć wszystkie oprawy oświetleniowe zewnętrzne dostępne w tej kategorii.

Oprawy z czujką ruchu – komfortowy wybór

Produktem, który może sprostać Twoim oczekiwaniom, jest bez dwóch zdań naświetlacz z dodatkowym czujnikiem ruchu. W ofercie mamy produkcje tego typu na przykład znanej marki INQ. W skład takiego zestawu wchodzi zintegrowane z czujnikiem ruchu źródło światła LED, oprawa załącza się więc gdy wyczuje ruch. Chcemy zaznaczyć, że w naszym sklepie kupisz produkcje w klasie energetyczne A+ i w pierwszej klasie ochronności. To bardzo trwałe, mocne źródła światła do zadań specjalnych. Można je montować natynkowo, oświetlą wtedy na przykład drzwi wejściowe czy bramę garażową lub taras. Znajdziesz u nas oprawy oświetleniowe zewnętrzne o różnej barwie światła.

Akcesoria do opraw oświetleniowych zewnętrznych

Oprawy oświetleniowe zewnętrzne to nie wszystko, co możemy Ci zaproponować. W tej kategorii czekają także akcesoria, czasem niezbędne do prawidłowego działania samego oświetlenia. Polecamy złącza izolacyjne bezpiecznikowe, łączniki do węży świetlnych czy też oświetlenie solarne numeru domu. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że nasza oferta obfituje w oświetlenie ogrodowe w różnym wydaniu. Kupisz u nas stojące lampy wbijane w ziemię, przykręcane do betonowych stabilizatorów, a także modele wiszące i natynkowe. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości.

Oprawy zewnętrzne

W tej kategorii jest 29 produktów