Wkładki bezpiecznikowe

Wkładki bezpiecznikowe

Wkładki bezpiecznikowe są jednymi z najważniejszych elementów instalacji fotowoltaicznych oraz niskonapięciowych instalacji na prąd stały. Wszystko ze względu na ochronę, jaką gwarantują. W przypadku jakiejkolwiek awarii lub przeciążenia, we wkładce dochodzi do stopienia się jednego z jej elementów. To natychmiastowo przerywa ciągłość obwodu i uniemożliwia dalsze postępowanie problemu, który w konsekwencji mógłby przerodzić się nawet w pożar. Oczywiście po jednym zadziałaniu wkładka bezpiecznikowa nadaje się już tylko do wymiany. Wtedy z pomocą przychodzi sklep Eldor24. 

Przygotowaliśmy dla ciebie wkładki bezpiecznikowe znanej marki VCX. Oferta obejmuje kilka modeli, które różnią się od siebie najważniejszymi parametrami. Nasze bezpieczniki pełnozakresowe są łatwe w montażu, jednocześnie również demontażu, co za tym idzie, ich wymiana przebiegnie szybko i bezproblemowo. Skupiliśmy się na stworzeniu oferty z jakościowymi rozwiązaniami. Możesz liczyć na pewne, jednorazowe działanie, które uchroni instalacje przed groźniejszą awarią.

Wkładki do zastosowań z podstawami bezpiecznikowymi

Dostępne w naszej ofercie wkładki bezpiecznikowe pozwalają zabezpieczyć jeden łańcuch paneli. Ich najważniejszym zadaniem jest bez dwóch zdań ochrona przeciw zwarciu oraz przeciążeniu całego układu. Podczas pracy przenoszą prądy ciągłe co najmniej do wartości prądu nominalnego obwodu. Przygotowaliśmy w ofercie dwie wkładki bezpiecznikowe, choć nasz asortyment się powiększa. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie.

Najważniejsze parametry wkładek bezpiecznikowych

Wkładki cylindryczne topikowe dostępne w naszej ofercie służą do zabezpieczenia instalacji fotowoltaicznych. Pracują na prądzie znamionowym 20 A, mogą przenosić napięcie znamionowe równe 1000V prądu stałego. Pracują w temperaturach od -40 do +90 stopni Celsjusza. Każdy model zgodny jest z normą IEC60269. To stworzone z myślą o bezpieczeństwie produkty, na które warto postawić za każdym razem, gdy spełnią swoje zadanie i przerwą ciągłość obwodu elektrycznego.

Wkładki bezpiecznikowe

W tej kategorii jest 3 produktów