Adaptery i przejściówki

Końcówka przewodu lub kabla zasilającego nie pasuje? Nie masz jak naładować telefonu czy laptopa? Może nawet podłączyć urządzenia do prądu? W takim razie mamy dla Ciebie ofertę specjalną, czyli adaptery i przejściówki, których będziesz potrzebował w wielu sytuacjach. W tej kategorii czeka na Ciebie naprawdę mnóstwo produktów, jakże niezbędnych w życiu codziennym, ale także dla majsterkowiczów. Dziesiątki rozwiązań znanych marek czeka na Ciebie, m.in. przewody, które z jednej strony mają końcówkę WT SVHS, a z drugiej dwie GN SVHS. Znajdziesz u nas produkcje o zróżnicowanych długościach, gdy mowa o kablach, ale także szereg przełączników i adapterów. Sprawdź, co dokładnie możemy Ci zaoferować.

Adapter podróżny – miej go przy sobie

Wybierasz się za granicę? Może do Wielkiej Brytanii, gdzie nie tylko ruch uliczny jest inny, ale również wszystkie gniazdka w hotelach i domach jednorodzinnych? Abyś mógł podładować telefon, laptopa, podłączyć telewizor czy inne urządzenie elektroniczne do prądu, potrzebujesz adaptera. W naszym sklepie nie zabrakło tych podróżnych, niewielkich, ale jakże przydatnych. Kosztują kilka złotych, a mogą uratować Cię przed brakiem kontaktu ze światem. Przygotowaliśmy produkty w różnym kolorze, zawsze o tym samym zadaniu do wykonania. To jednak niejedyne adaptery w naszym sklepie, co powiesz na podwójne złącza gniazd RJ45 lub złącze jack wyposażone w dwa dodatkowe gniazda. Pozwoli Ci to podłączyć na przykład dwie pary słuchawek do jednego wejścia w telefonie czy laptopie

Przełączniki – dla majsterkowiczów i nie tylko

Nasza oferta obfituje w przejściówki i adaptery, ale nie zabrakło naprawdę wielu rozwiązań w kwestii przełączników. To standardowe wersje on/off idealne dla majsterkowiczów i wszystkich serwisantów, którzy otrzymali od klientów sprzęt z uszkodzonym przełącznikiem. Zapewniamy złącza o wielu wymiarach, przygotowane do różnych urządzeń elektronicznych. Nasza bogata oferta czeka, nie zawiedź nas i już teraz przejdź do przeglądania wszystkich możliwości, mamy nadzieję, że szybko znajdziesz przejściówkę, jakiej potrzebujesz.

Adaptery i przejściówki

W tej kategorii jest 43 produktów