Kable ziemne miedziane

Jesteśmy w erze łączności i komunikacji bezprzewodowej? Nic bardziej mylnego, wciąż rozmaite kable i przewody są wręcz niezbędne do przesyłu danych i prądu elektrycznego. Stąd w naszej ofercie produkty, których potrzebuje niejeden nasz potencjalny klient, czyli kable miedziane. Duża część oferty w tej kategorii to wersje YKY, a więc przewody elektroenergetyczne z izolacją poliwinitową i powłoką poliwinitową z żyłami miedzianymi. Kable miedziane wykorzystywane są na zewnątrz budynków, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby użyć ich w środku. Właściwości proponowanych przez nasz sklep produkcji pozwalają na ich montaż w zakładach przemysłowych, lokalnych sieciach przemysłowych czy elektrowniach. Chcemy podkreślić, że nie zabrakło u nas wersji żelowanych, te sprawdzą sie przy sieciach domofonowych.

Różne parametry kabli miedzianych

Dywersyfikacja oferty pod kątem parametrów kabli miedzianych to coś, co zdecydowaliśmy się zrobić ze względu na naszych klientów. Chcieliśmy, aby Ci mieli wybór, mogli korzystać z rozwiązań o zmiennej charakterystyce. I tak przygotowaliśmy produkty o różnej liczbie żył. To jednak nie wszystko, znamionowy przekrój żył w poszczególnych modelach kabli, także różni się od siebie. Powłoka izolacji w każdej wersji przewodów pozostaje czarna, ale już średnica zewnętrzna w przybliżeniu ma nieco inne wymiary. Aby zidentyfikować konkretne żyły w kablach, wystarczy spojrzeć na ich kolor, co na pewno ułatwi montaż.

Postaw na kable miedziane znanej marki

W tej kategorii czekają na Ciebie kable miedziane znanych i zaufanych producentów. Różnorodność oferty nie zmieniła naszego podejścia do jakości. Stąd w ofercie produkty popularnej, polskie marki TFKable. To dostawca, z którym współpracujemy od lat, dotychczas my, jak i nasi klienci nie zawiedli się na produkcjach, jakie nam dostarcza. Mamy nadzieję, że kable YKY sprostają również Twoim oczekiwaniom. Jeśli masz pytania dotyczące oferty lub nie wiesz, na jaką wersję przewodu postawić, skontaktuj się z nami.

Kable ziemne miedziane

W tej kategorii jest 29 produktów