Filtruj według

więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Materiał żyły
więcej... mniej
Znamionowy przekrój żyły [mm2]
więcej... mniej
Liczba żył
więcej... mniej
Kolor izolacji
więcej... mniej
Filtr
Kable samochodowe (przyczepowe)

Kable samochodowe, jakie znajdziesz w tej kategorii to wielożyłowe produkcje w izolacji polwinitowej. Stosuje się je przede wszystkim w instalacjach elektrycznych niskiego napięcia. Mają powłokę zewnętrzną PVC o wysokiej elastyczności i odporności na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. To produkcje nadające się do zastosowań zewnętrznych, bo skrajne warunki atmosferyczne im niestraszne. Kable samochodowe najczęściej wykorzystuje się w połączeniach przyczep. Zapewniamy modele o różnej długości, sam wybierzesz, jak długi ma być przewód, którego chcesz kupić. Proponujemy rozwiązania znanych marek, między innymi polskiej firmy Elektrokabel, dbamy o to, aby wszystkie przewody, jakie tutaj znajdziesz, były bezawaryjne oraz skutecznie przesyłały dane. Przekonaj się, co dokładnie dla Ciebie przygotowaliśmy, a następnie przejdź do składania zamówienia.

Budowa kabli samochodowych

Budowa kabli samochodowych jest stosunkowo prosta. To miedziane żyłki w oplocie polwinitowej. Co ważne, żyłki mogą mieć różną grubość, występują także w zmiennej liczbie. Chcemy zaznaczyć, że dostępne u nas kable samochodowe mają miedź oplecioną tworzywem o różnym kolorze, co mocno ułatwi montaż lub wymianę. Przewody stosowane są w instalacjach niskoprądowych, jedna z propozycji w wersji YStY, którą mamy w ofercie pracuje na napięciu 300/500V. Mamy nadzieję, że konkretny model z dostępnych tutaj kabli sprosta Twoim oczekiwaniom. Znajdziesz ten, którego aktualnie potrzebujesz!

Zastosowanie kabli samochodowych

Przewody samochodowe wykorzystywane są przede wszystkim do łączenia elektrycznego pojazdów i przyczep. Sprawdzają się więc na co dzień, gdy konieczne jest przesyłanie prądu do oświetlenia samej naczepy lub do sprawnego działania jej kierunkowskazów. Chcemy jednak zaznaczyć, że to nie jedyny sposób wykorzystania naszych kabli samochodowych. Możesz je wybrać, gdy chcesz wykonać instalację elektryczną uzbrojenia haka holowniczego w pojazdach drogowych. Oczywiście wszystko zależy od tego, na jaki model kabla postawisz. 

Kable samochodowe (przyczepowe)

W tej kategorii jest 3 produktów