Filtruj według

Kolor
więcej... mniej
Średnica (mm)
więcej... mniej
Filtr
Dławnice kablowe i przepusty

Każde urządzenie elektryczne jest wyposażone w przewody, które umożliwiają podłączenie do źródła zasilania. Na terenie budowy czy w zakładach przemysłowych, gdzie panują trudne warunki, kable powinny być odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem. Służą do tego specjalne akcesoria, dzięki którym nie tylko uporządkujesz przewody, ale również zapewnisz im ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Znajdziesz je w naszej ofercie, gdzie możemy Ci zaproponować dławnice kablowe o różnych parametrach i przeznaczeniu.

Czym są przepusty kablowe?

Zgodnie z zasadami BHP, na terenie zakładu muszą panować bezpieczne warunki pracy, które odnoszą się także do prawidłowego zabezpieczania sprzętu. Spore zagrożenie stanowią przewody elektryczne, które mogą doprowadzić do porażenia prądem lub poważnej awarii sprzętu, jeżeli zostaną uszkodzone. Takim sytuacjom są w stanie zapobiec dławnice kablowe, czyli niewielkie akcesoria do przepuszczania przewodów oraz uszczelnienia. Montuje się w wejściu obudowy urządzenia, zabezpieczając złącze przed wyrwaniem lub przecięciem. U nas znajdziesz przepusty do kabli o różnych wielkościach i typach konstrukcji, które są kompatybilne z większością sprzętów elektrycznych. 

Najlepsze dławnice kablowe

Nasz asortyment obejmuje najwyższej jakości produkty, które posiadają wymagane atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Oferowane dławnice wyróżniają się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia, a także funkcjonalnością, gdyż pełnią wiele ważnych zadań. Przepusty kablowe:

  • zabezpieczają przed wyrwaniem,

  • chronią przed dostaniem się zanieczyszczeń oraz wody,

  • uszczelniają wejście do obudowy,

  • stabilizują przewód,

  • zapobiegają przecięciu, rozerwaniu i innymi uszkodzeniom mechanicznym.

Dostępne u nas przepusty kablowe są przystosowane do pracy w trudnych warunkach i w szerokim zakresie temperatur. Mają właściwości wodoszczelne i antywibracyjne, a przy tym są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dławnice kablowe sprawdzą się również do użytku zewnętrznego, dbając o bezpieczeństwo maszyn oraz pracowników.

Zapraszamy do zakupu!

Dławnice kablowe i przepusty

W tej kategorii jest 16 produktów