Oprawy downlight

Oprawy Downlight to nowoczesne źródła światła montowane natynkowo lub wpuszczane w sufit. Charakteryzują się energooszczędnością, trwałością, jednocześnie zapewniają punktowe lub ogólne źródło światła. Użytkownicy bardzo chętnie montują je również w podłogach i ścianach, a także sufitach podwieszanych. Pozwolą skutecznie oświetlić na przykład korytarze, ale również pomieszczenia w domach i mieszkaniach. Należy zaznaczyć, że strumień światła opraw Downlight równomiernie się rozkłada, nie tworząc tym samym najmniejszych półcieni. Przygotowane oświetlenie dostępne jest w wielu wydaniach. Chcemy zaznaczyć, że nasza oferta obejmuje zarówno wersje wpuszczane, jak i natynkowe, a więc tak zwane plafony.

Oprawy Downlight – wpuszczane i natynkowe

Wpuszczane oprawy Downlight sprawdzą się w wielu miejscach. Ich największą zaletę jest oczywiście sposób montażu i fakt, że po nim tworzą jednolitą powierzchnię ze ścianą czy sufitem. To bardzo minimalistyczny wybór, a także sposób na ogólne oświetlenie konkretnych pomieszczeń. Należy jednak zaznaczyć, że do tego potrzebnych jest przynajmniej kilka opraw. Wszystko zależy między innymi od metrażu czy wysokości sufitu. Nasza oferta obejmuje także oprawy sufitowe w wersji natynkowej. Tak zwane plafony zapewniają punktowe źródło światła. Proponujemy modele z ruchomą głowicą, pozwoli to rozświetlić konkretne miejsce na przykład drzwi wejściowe. Do tego proponujemy także lampy wiszące w wersji ogrodowej.

Światło kierunkowe – gdzie się sprawdzi?

Oprawy Downlight z oświetleniem punktowym sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest intensywne naświetlenie danego obszaru. Dlatego też polecamy oprawy do kuchni nad blat, gdzie zazwyczaj przygotowywane jest jedzenie. Zachęcamy także do zastosowania ich w pokojach i sypialniach nad łóżka i kanapy. Zapewnią dodatkowe źródło światła do czytania czy oglądania telewizji. Polecamy przejrzeć wszystkie dostępne w tej kategorii modele i zamówić jeden z nich. Jeśli masz pytania i nie wiesz, na co postawić, skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy!

Oprawy downlight

W tej kategorii jest 3 produktów