Gongi

Gongi do drzwi

Nie wszyscy są fanami domofonów, o czym doskonale zdajemy sobie sprawę. Czasem więc wystarczy jedynie gong, który skutecznie zakomunikuje o przybyciu gości. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty te niewielkie, ale jakże skuteczne urządzenia. Stworzyliśmy kategorię, w której nie zabrakło kilku rodzajów sprzętu o zmiennych parametrach. W ten sposób każdy nasz klient będzie mógł odszukać model dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Dostępne u nas gongi do drzwi przewodowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów sztucznych. Mogą zagościć na zewnątrz budynku za sprawą odpowiedniego stopnia ochrony przed warunkami atmosferycznymi. Na uwagę zasługuje fakt, że w naszym sklepie internetowym Eldor24 znajdziesz tylko i wyłącznie sprzęt stworzony przez zaufanych producentów, z którymi współpracujemy od wielu lat. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości i wyboru jednego z gongów, dzwonków do drzwi.

Gongi dwutonowe – jak wybrać odpowiedni?

Wybierasz gong do drzwi przewodowy? Postaw na urządzenie, które spełni Twoje wszelkie oczekiwania. Zachęcamy do zakupu jednego z dostępnych w naszym sklepie internetowym. Możesz liczyć na wysoki stopień ochrony IP, a także tradycyjne napięcie znamionowe 230 V, co z pewnością ułatwi montaż i użytkowanie. Najlepiej, jeśli gong będzie wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a jego głośność będzie na tyle wysoka, że bez problemu usłyszysz dźwięk, gdy na przykład będziesz odkurzał lub akurat znajdował się na piętrze. Polecamy modele o niskim poborze prądu, co na pewno docenisz po dłuższym czasie.

Poznaj producentów gongów do drzwi

Dzwonek do drzwi gong to urządzenie, które powinno być wykonane solidnie, jednocześnie sprawnie pracować przez długi czas. Dlatego też współpracujemy tylko i wyłącznie z cenionymi, zaufanymi dostawcami. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt marki Zamel, jednego z liderów na rynku. To firma, która istnieje na rynku od wielu lat, dostarcza urządzenia najwyższej jakości oczywiście z gwarancją. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich dzwonków gongów. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące oferty, skontaktuj się z nami.

Gongi

W tej kategorii jest 4 produktów